Senioru dienai veltīts koncerts "Īsas pamācības mīlēšanā"

Senioru diena

Aicinām apmeklēt Senioru dienai veltītu koncertu piektdien, 1.oktobrī, plkst. 19.00 Mārupes novada pašvaldības Babītes Kultūrizglītības centrā (Jūrmalas iela 14A, Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes novads), kur ar draiskulīgi vieglprātīgu koncertprogrammu "Īsas pamācības mīlēšanā" klātesošos izklaidēs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens un grupa  "Musturis".

Bezmaksas ielūgumus uz pasākumu var saņemt Babītes Kultūrizglītības centrā  pie administratorēm sākot ar 20. septembri. Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu Covid - 19 sertifikātu.

Ko vidējās un vecākās paaudzes latviešu mūzikas cienītājiem izsaka grupas “Ornaments” dziesmas? Ļoti daudz! Jautras, latviskas dziesmas lustīgās apdarēs izvilktas no vecvecmāšu pūra lādēm, kuras lika kājām pašām cilāties un daudziem klausītājiem pirms 45, 40 un 30 gadiem nacionālo pašapziņu iecēla saulītē. Kaut vai dziesmas par mīļajiem, labajiem puišiem, kas Rīgā zaga pīpes kātus, bet Cēsīs zelta lukturīšus vai par pliko un nabadzīgo muzikantu. Un kurš tad neatceras leģendāro muzikālo latviešu kinofilmu “Īsa pamācība mīlēšanā” pēc Rūdolfa Blaumaņa, ar pašu smuko “Ornamenta” puišu piedalīšanos. Diemžēl gadi skrien un jauni muzikanti stājas veco muzikantu vietā, ar “Mustura” dzīpariem veidojot latvisko “Ornamentu”, lai īstās vērtības paliktu un uzplaiksnītu pēc laika kā dzintars jūrmalas smiltīs. Draiskulīgi vieglprātīgajā koncertprogrammā dzirdēsiet vecās labās “Ornamenta” dziesmas jaunu un talantīgu muzikantu (Ēriks Zeps - akordeons, balss, Mārcis Lipskis - basģitāra, balss, Jurģis Lipskis - sitaminstrumenti, Pēteris Narubins - ģitāra, mandolīna, basģitāra, balss, Ingus Grīnbergs - vijole, balss) un aktiera Mārtiņa Egliena “vārījumā” - latviešu tautas anekdošu, dainu un jautru ticējumu mērcītē.

Ilgums: 1 stunda 20 minūtes vienā cēlienā. 

Pasākumu organizē Mārupes novada pašvaldības Babītes Kultūrizglītības centrs. 

Uz tikšanos!