Kultūra

Pa visiem kopā 101 km

07.11.2019.

18.novembrī Latvijas jubilejai par godu jau trešo reizi vienojamies kopīgā skrējienā. Mēs - Jaunmārupes skriešanas entuziasti aicinām piedalīties ikkatru, kurš vēlas skriet, pievienojoties mūsu skrējējiem kādā no posmiem. 

Skrējiena starts plkst. 9:00, finišs plkst. ~ 11.20 Jaunmārupes pamatskolas stadionā.

101

Vienlaikus tiek skrieti četri maršruti, katrs dalībnieks var izvēlēties piemērotāko:

1. maršruts ~ 24 km, Jaunmārupe - ap purvu - Jaunmārupe - Peles – Jaunmārupe. Šis ir maršruts tiem, kam patīk skriet dabā. Liela daļa maršruta ved pa mežu celiņiem un takām. Caur purvu šoreiz neskriesim - tikai apkārt. Maršruta otrais posms ir draudzīgs skriešanai ar basām kājām!

2. maršruts ~ 24 km, Jaunmārupe – Lapsas – Dzilnuciems – Jaunmārupe.

3. maršruts ~ 23 km, Jaunmārupe – Skulte – lidosta – Vaivariņu iela – Jaunmārupe. Pirmais posms ir piemērots tiem, kas skrien lēnām un prātīgi. Ceram, ka arī Skultē varētu būt kāds tāds skrējējs. Otrā posma skrējēji varēs pasveicināt kādu lidmašīnu un izvingrināt kājas raitā solī pa gludajiem un ne tik gludajiem Mārupes ceļiem.

4. maršruts ~ 28 km, Jaunmārupe – Mārupe – Jaunmārupe, visātrākais posms. Te tempu turēs divi Uģi Kronbergi. Ceram, ka pievienosies skrējēji vismaz kādā nelielā posmā un pamēģinās savus spēkus skrienot ātrāk par 5 min/km jeb 12 km stundā.

Pieteikšanās skrējienam, precīzas maršrutu kartes, laika grafiks un cita informācija šeit: facebook.com/events/461894274461174/

Pasākumam nav dalības maksas un nav komerciālu mērķu. Par savām spējām un savu drošību katrs atbild pats.

Rada un dara: Indulis Āboliņš un Jaunmārupes skriešanas entuziasti