Mārupes novada pašvaldības Centrālā pārvalde aicina darbā Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītāju

03.04.2023.

Mārupes novada pašvaldības Centrālā pārvalde aicina darbā
INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU (IT) NODAĻAS VADĪTĀJU

Galvenie pienākumi:

  • IT nodaļas vadīšana, darbības jautājumu risināšana, nodaļas budžeta plānošana un kontrole;
  • jaunu IT produktu izstrāde, esošo procesu optimizācija un automatizācija pašvaldības funkciju nodrošināšanai;
  • IKT infrastruktūras pārvaldības organizēšana;
  • IT drošības jautājumu un risinājumu pārraudzīšana un kontrole, darbības nepārtrauktības nodrošināšana;
  • darbinieku tehniskā atbalsta organizēšana un koordinēšana.

Prasības pretendentam:

  • akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība informācijas tehnoloģiju jomā;
  • vismaz piecu gadu pieredze IT jomā, vēlama vismaz viena gada pieredze vadītāja amatā;
  • pieredze jaunu IT produktu izstrādē, infrastruktūras plānošanā un attīstīšanā;
  • IT jomu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • zināšanas par datortīkla struktūru un administrēšanu;
  • praktiska pieredze centralizētā Windows darbstaciju uzturēšanas risinājumu un virtuālo serveru risinājumu pārzināšanā;
  • sertifikāts informācijas un komunikācijas tehnoloģiju drošības pārvaldības jomā (piemēram, Security+, CISSP, CISA u.tml.) tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • analītiskā domāšana, spēja risināt problēmsituācijas un pieņemt lēmumus.

Piedāvājam:

  • dinamisku, izaicinošu un atbildīgu darbu ar darba vietu Mārupē, Daugavas ielā 29;
  • stabilu atalgojumu, sākot no 2 500 eiro (pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas, t.sk., veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu, daļēju attālinātā darba iespēju;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi „IT nodaļas vadītājs” sūtīt līdz 2023. gada 17. aprīlim uz e-pasta adresi: vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies divu nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.
Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv. Personāla atlases nolūks ir noteikt atbilstošāko no pretendentiem, ar kuru pašvaldība var nodibināt darba tiesiskās attiecības.