Uzņēmējdarbība

Optika Metropole tagad arī Mārupē!

07.07.2021.

Latvijā lielākais reģionālais optikas salonu tīkls Optika Metropole 29. jūnijā vēra vaļā jauna salona durvis Mārupē, Daugavas ielā 27.

Optika Metropole teju 30 saloni atrodami visā Latvijā un par profesionālu redzes aprūpi gādā jau kopā 2003. gada. Optikas salonu tīkla mērķis ir sniegt cilvēkam papildus devu pašpārliecinātības, 60m2 telpā ienesot Milānas, Parīzes, Berlīnes briļļu un saulesbriļļu modes esences. Optika Metropole galvenās vērtības ir kvalitāte, harmonija, mājīgums un precizitāte.

“Ja citi optikas veikali tirgo brilles, mēs palīdzam ieraudzīt! - tā ir mūsu vīzija un nu jau vairāk nekā 17 gadus mēs nodrošinām augstvērtīgu redzes servisu, kas ietver sevī pilnu redzes pārbaudi ar modernu aparatūru, visa veida briļļu izgatavošanu un kontaktlēcu piemeklēšanu. Ļoti priecājamies, ka tagad Optika Metropole rūpēsies arī par Mārupes iedzīvotāju redzi,” saka SIA Optic Guru vadītājs Jevgeņijs Čukins.

Optika Metropole piedāvā plašu briļļu ietvaru klāstu, kvalitatīvas saulesbrilles un īpašus piedāvājumus kontaktlēcu lietotājiem. Saloni lepojās arī ar iespēju padāvāt saviem klientiem izcilā vācu zīmola ZEISS briļļu lēcas un augstas klases optikas nozares speciālistiem, kuri prot precīzi un kvalitatīvi uztvert katra klienta vajadzības un vēlmes.

Optika Metropole savus pakalpojumus piedāvā ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem - mūsu eksperti palīdzēs atrast piemērotākās brilles, lai jūsu bērns spētu skaidri redzēt un netraucēti baudīt savu ikdienu.

Salona plauktos atradīsiet ne tikai tādu plaši pazīstamus zīmolu brilles un saulesbrilles kā Tom Ford, Dita, Caroline Abram, Serengeti, Zeiss, Tommy Hilfiger, bet arī kvalitatīvus pašu zīmola Metropole ietvarus un saulesbrilles.

Salons ir atvērts katru darba dienu no 10.00 līdz 19.00 un sestdienās no 10.00 līdz 17.00. Uz tikšanos Optika Metropole!