Tūrisms

Tūrisma velobrauciens pa Mārupes novada atpūtas vietām!

12.07.2016.

Aicinām piedalīties tūrisma velobraucienā, kura laikā atklāsim pirmo Mārupes novada velo apkopes stendu, kā arī apskatīsim atpūtas vietas pie ūdens! Velobrauciena gaitā mērosim ~25 km distanci gan pa asfalta, grants un smilšu ceļiem. Brauciena laikā viesosimies divos jaunos novada atpūtas objektos – “karpu dīķis Kastos” Jaunmārupē un atpūtas vietā pie karjera “Ežiņi”, Mārupē – “JIP Mārupīte”. Noslēgumā plānots brīvdabas pikniks pie karjera “Ežiņi” Mārupē, atpūtas vietā “JIP Mārupīte”. 

Dalība velobraucienā ir bez maksas. Aicinām iepriekš pieteikt dalībnieku skaitu velobraucienam, rakstot uz e-pastu turisms@marupe.lv vai zvanot pa tālruni 28347211.

Velobrauciens

Pasākums notiek sadarbībā ar uzņēmumu “Apotheka”, kurš ir viens no viens no straujāk augošajiem aptieku tīkliem Latvijā. Uzņēmums “Apotheka”, ar mērķi atbalstīt aktīvu dzīves veidu un aktīvās atpūtas pasākumus velobrauciena dalībniekiem pirms tā sākuma piedāvās saņemt uzdevumu, kurš būs jāveic līdz velobrauciena beigām. Desmit no tiem, kam tas būs veiksmīgi izdevies tikt galā ar uzdevumu, izlozes kārtībā būs iespēja pretendēt uz pārsteiguma balvu no “Apotheka”.

Velobrauciena programma:
10:00 Dalībnieku reģistrācija Mārupes novada Domes iekšpagalmā;

11:00 Velobrauciena sākums;
11:
10 Velo apkopes stenda atklāšana pie Mārupes vidusskolas;
12:30 Viesošanās atpūtas vietā “Karpu dīķis Kastos”;
14:30 Viesošanās un brīvdabas pikniks atpūtas vietā “JIP Mārupīte”, iespēja pavadīt šeit atlikušo dienas daļu, atpūšoties pie ūdens;

Velobrauciena dalībniekus aicinām parūpēties par to, lai brauciena laikā līdzi būtu dzeramais ūdens, kā arī nepieciešamās lietas atpūtai pie ūdens.

Velobrauciena dalībniekiem jāievēro Ceļu satiksmes noteikumi, īpaši attiecībā uz bērniem nepieciešamiem drošības līdzekļiem:

- ar velosipēdu atļauts vest bērnus ar aizsprādzētu aizsargķiveri vecumā līdz septiņiem gadiem, ja ir iekārtoti papildu sēdekļi un droši kāpšļi kāju atbalstam;
- bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem, braucot ar velosipēdu, galvā jābūt aizsprādzētai aizsargķiverei;
- bērni, kas jaunāki par 12 gadiem pasākumā drīkst piedalīties tikai pilngadīgas personas pavadībā.

Pasākums notiek sadarbībā ar atpūtas vietu “JIP Mārupīte” pie karjera “Ežiņi”, Mārupē, http://jip.marupe.net, atpūtas vietu “Karpu dīķis “Kastos””, “Viesītēs”, Jaunmārupē, www.karpudikis.lv, kā arī aptieku tīklu “Apotheka”.