Tūrisms

26. aprīlī norisinājusies otrā Pierīgas tūrisma informācijas diena gidiem

02.05.2023.

26. aprīlī norisinājusies otrā Pierīgas tūrisma informācijas diena gidiem

Šā gada 26. aprīlī Nacionālā botāniskā dārza Oranžērijā (Miera iela 1, Salaspils) norisinājās biedrības "Pierīgas tūrisma asociācija" organizētā otrā Pierīgas tūrisma informācijas diena gidiem. Pasākumu apmeklēja aptuveni 50 interesentu - Rīgas un Pierīgas gidi, ienākošā un vietējā tūrisma aģentūras, Pierīgas tūrisma uzņēmēji, kā arī visu septiņu tūrisma reģiona zīmola EXIT RĪGA novadu tūrisma speciālisti.

Pasākuma laikā tūrisma reģiona EXIT RĪGA novadu speciālisti un tūrisma nozares uzņēmumi iepazīstināja ar jaunumiem Pierīgā un vietām, kuras šajā gadā iesaka ietvert savos ekskursiju maršrutos gidu vadītām un tūrisma aģentūru organizētām grupām vai individuālajiem ceļotājiem. Dalībniekus ar jaunumu apkopojumiem iepazīstināja Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ogres, Salaspils, Ropažu un Ādažu novada pašvaldības pārstāvji, kā arī vairāki citi Pierīgas tūrisma uzņēmēji. 

Paldies Nacionālā botāniskā dārza Oranžērijai par pasākuma vietas nodrošināšanu, biedrībai "Pierīgas tūrisma asociācija" par organizēšanu, kafejnīcai "Strelīcija" par gardām un sātīgām uzkodām un visiem dalībniekiem par veltīto laiku, klātbūtni un ieinteresētību!

Pierīgas tūrisma asociācija

Ķekava

Ogre

Ropaži

Salaspils

Ādaži