Sports

Pludmales sporta diena Mārupes iedzīvotājiem

08.09.2020.

Pludmales sporta diena Mārupes iedzīvotājiem norisināsies 26.septembrī   “RUUKKI” pludmales centrā. Pludmales sporta diena  tiek īstenota projektu konkursa “Mārupe-mūsu mājas 2020” ietvaros un to finansē Mārupes pašvaldība, un tās mērķis ir veicināt sportiski aktīvu dzīvesveidu, kā arī popularizēt pludmales volejbolu un pludmales tenisu kā vissezonas sporta veidu. IEEJA pasākumā ir bez maksas!

volejbols foto

Kas ir Pludmales sporta diena Mārupes iedzīvotājiem?

Pludmales sporta diena Mārupes iedzīvotājiem ir RUUKKI pludmales centra iniciatīva, vēršoties pret mazkustīgu dzīvesveidu un, lai rosinātu sportu un fiziskās aktivitātes Mārupes iedzīvotāju vidū. Mārupes iedzīvotājiem tiks demonstrētas pludmales sporta veidu unikālās priekšrocības, radot Mārupes iedzīvotājos interesi par jaunām un aktīvām brīvā laika pavadīšanas iespējām te pat Mārupē.

Kādēļ nepieciešama Pludmales sporta diena Mārupes iedzīvotājiem?

Sports un fiziskās aktivitātes uzlabotu Mārupes iedzīvotāju dzīves kvalitāti, izraisītu interesi par jaunām un aktīvām brīvā laika pavadīšanas iespējām. Attīstīta vispārējā fiziskā sagatavotība ir priekšnoteikums labai pašsajūtai un veselībai. Ikviena cilvēka ķermenis darbojas labāk, ja tas nodarbojas ar sportu. Smadzenes strādā labāk, naktīs labāk nāk miegs, sports palīdz izvairīties no dažādām veselības problēmām, kā arī tiek samazinātas dažādas psiholoģiskas problēmas-nepamatotas dusmu lēkmes, depresija, cilvēks kļūst pārliecinātāks par sevi un viņam aug pašapziņa. Sports veicina arī dažādas sociālās prasmes. Pētījumos ir pierādīts, ka  regulāri nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm jau no bērnības, arī turpmāko dzīvi cilvēks ar sportu paliek uz TU, un ir arī lielāka iespēja, ka vēlāk nākotnē turpinās iesaistīties dažādos sporta veidos, sasniedzot labus rezultātus.

Vai pludmales sporta veidus var  viegli apgūt?

 Pludmales sporta veidu spēļu tehnika ir viegla un ātri apgūstama,  nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas. Pilnvērtīgi iespējams iekļauties komandas spēlē pat tad, ja spēlēsi to pirmo reizi. Tas ir aktīvs brīvā laika pavadīšanas veids, kas palīdz trenēt augumu un atbrīvot prātu no ikdienas rūpēm. Aicināts ir ikviens Mārupes iedzīvotājs ar vai bez priekšzināšanām.

Gaidām visus sportiskos Mārupes iedzīvotājus 26. septembrī pie sevis RUUKKI Pludmales centrā! no 11:00 līdz 15:00  

Programmā:

  • 11:00-13:30 Pludmales tenisa meistarklases pieaugušajiem
  • 11:00-13:30 Pludmales stafetes (bērniem līdz 12 g.) 
  • 13:30-14:00 Tikšanās ar Pludmales volejbola zvaigznēm
  • 14:00-15:00 Pludmales volejbola turnīrs jauniešiem (12-15 gadi)
     

Iepazīsties vairāk ar Pludmales sporta dienas Mārupes iedzīvotājiem programmu te: https://pludmalescentrs.lv/lv/zinas/pludmales-sporta-diena-marupes-iedzivotajiem

Sportiska gaisotne, forša mūzika un balvas labākajiem garantētas.

MMM