Sports

Mārupieši uzvar Pierīgas novadu zolītes turnīrā

13.11.2018.

10.novembrī Pierīgas novadu sporta spēļu šāgada pēdējās sacensībās – zolītes turnīrā Mārupē – pirmo vietu izcīnīja mājinieki mārupieši. Otrajā vietā 11 novadu konkurencē ierindojās Saulkrastu komanda un trešajā – Babītes komanda.

Zolītes turnīrā, atbilstoši nolikumam, katru komandu pārstāvēja trīs vīri un viena dāma, kuri vecāki par 18 gadiem. Sacensības notika pēc Šveices spēļu sistēmas – sešās kārtas pa 24 partijām katrā kārtā. Katrā kārtā vietu ieguvēji saņēma noteiktu punktu skaitu, kurus summējot, tika noteikta veiksmīgākā komanda.

Šogad par uzvarētāju kļuva Mārupes novada kvartets A.Pumpucs, M.Skuška, J.Upmalis un L.Upmale, kas summā savāca 91 punktu. Otrajā vietā ar 79 punktiem ierindojās saulkrastieši, bet trešo ar 77 punktiem ieņēma Babītes zolmaņi. Tālākajās vietās ierindojās Ķekava (77), Salaspils (75), Mālpils (75), Baldone (74), Ropaži (74), Krimulda (60), Olaine (56) un Atopiņi (54).

Individuālajā vērtējumā labākos rezultātus sasniedza A.Martinsons no Saulkrastiem, N.Ozoliņš no Mālpils un A.Bilinskis no Ķekavas, bet dāmām – L.Upmale no Mārupes, D.Pedece no Babītes un Ā.Kaļiņina no Ropažiem.

Avots: Apriņķis.lv