Sports

Mārupes karatistiem panākumi karatē sacensībās „IPPON Kauss 2019”

23.01.2020.

17.novembrī Dobelē notika karatē kluba „IPPON” organizētās karatē sacensības „IPPON Kauss 2019”, kurās šogad piedalījās 90 sportistu no Dobeles, Auces un Mārupes. Sportisti sacentās 5 dažādās disciplīnās atbilstoši vecumam un prasmēm.

Mārupes novadu sacensībās pārstāvēja 10 sportisti. Sacensības aizritēja draudzīgā atmosfērā, uzvarētāji saņēma skaistas medaļas, kausus, kā arī visi sacensību dalībnieki saņēma garšīgas balvas no „Dobeles dzirnavnieka”.

Sacensību rezultāti:

Pirmās vietas izcīnīja –Rūdolfs Supe, Mārtiņš Bergmanis,Timūrs Saldābols, Keita Enija Sorokina, Matīss Šustko, Gvido Pentjušs

Otrās vietas izcīnīja – Aleksa Pozdņakova, Rūta Auzenbaha, Keita Zviedre, Agris Gradinarovs, Mārtiņš Bergmanis, Edvarts Supe

Trešās vietas izcīnīja – Roberts Pozdņakovs, Kristers Jākobsons, Aleksa Pozdņakova, Sofija Slizina, Keita Zviedre, Rūta Auzenbaha, Timūrs Saldābols, Beatrise Belicka Raufiņa, Edvarts Supe, Mārtiņš Bergmanis, Jānis Siciliano, Rūdolfs Supe