Sabiedrība

Biedrība “Cat Care Community”

Biedrība “Cat Care Community” ir domu biedru apvienība, kurai nav vienaldzīgs dzīvnieku liktenis, un kura nodarbojas ar palīdzības sniegšanu dzīvniekiem.

Par sevi viņi saka: “Mūsu mērķis ir veicināt dzīvnieku, it īpašu kaķu, aizsardzību un glābšanu. Mūsu galvenie uzdevumi ir veicināt dzīvnieku, it īpaši kaķu, labturību, veicināt sabiedrības izglītību un apmācību, attīstību un pilnveidošanu jautājumos, saistībā ar dzīvnieku aprūpi, veselību un aizsardzību.

Biedrības darbības ietvaros jau pusotru gadu darbojas blogs Facebook lapā. Blogam ir jau 2777 sekotāju. Nopublicēti vairāk nekā 300 sludinājumi par kaķiem, kuriem nepieciešama palīdzība, stāsti par kaķu aprūpi un par organizācijām, veterinārajām klīnikām un kaķu kafejnīcām. Biedrība palīdzējusi vairāk nekā 40 kaķiem atrast mājas. 

Šobrīd biedrība realizē 2 projektus – “Starta komplekts” un “Ielas kaķu mājiņas”. 

“Starta komplekts” ir maza dāvana/komplekts kaķīšiem un viņu saimniekiem, kuri adoptējuši vai paņēmuši bezsaimnieka kaķi uz pagaidu māju. 

“Ielas kaķu mājiņas” – neliela koka mājiņa ar siltinājumu, veidota, lai palīdzētu ielas kaķiem sildīties ziemas periodā, vienlaikus sakārtojos apkārtējo vidi. 

Gadu laikā biedrība fotografējusi Rīgas ielas kaķus un uztaisījusi projektu – “Rīgas ielas kaķu noslēpumainā dzīve”, par kuru ir iespējams uzzināt vairāk šeit.” stāsta biedrības

 

Biedrība Cat Care Community
Reģ. Nr. 40008240732
Tālrunis: +371 22346437
E-pasts: catcare.community@gmail.com
Facebook lapa: http://www.facebook.com/catcarecommunity
Twitter: @CatCareCom

Informācija sadaļā atjaunota 03.01.2018.