Sabiedrība

Dārgie Latvijas jaunie izpildītāji, simtgades konkurss "Nāc sadziedāt 2018" ir klāt!

19.01.2018.

Klāt Latvijas simtgade, jauni izaicinājumi, jaunas iespējas un šogad jau devīto reizi visi ir aicināti tikties jau mums visiem gaidītajā un iemīļotajā tradīcijā - Latvijas jauno izpildītāju konkursā "Nāc sadziedāt!", arī šogad kā pērn atļauts konkursā izpildīt dziesmas ne tikai latviešu valodā, bet arī jebkurā citā pasaules valodā, lai arī šogad Pārdaugavas Koncertzāle - Rīgas Stradiņa Universitātes Aula tiek pieskandināta ar pasaules mūziku, lai skan Latvijas komponistu dziesmas, tautas mūzika, lai skan pašu radīta orģinālmūzika. Repertuāra izvēle ir katra dalībnieka ziņā.

N%C4%80C%20SADZIED%C4%80T%202018.jpg

Konkursa radošā komanda aicina konkursā būs priecīgi starp pasaules un latviešu hītiem dzirdēt arī patriotiskas dziesmas, dziesmas, kas darījušas mūs stiprus un turējušas tautu pie cerības!

Simtgades konkursa moto: Mūzika, vārdi, dziesmas kā spēks vienmēr ir vienojušas mūsu valsti. Mēs to darām ticot un apzinoties, ka ikviens vārds, katra skaņa rada mūsu realitāti. Tālab šis konkurss - koncerts lai ir kā mūsu visu kopīga lūgšana un pateicība par mūsu neatkarīgo valsti - Latviju.

Aicinām no visiem novadiem - visus dziedāt gribētājus viņu pedagogus, vecākus un dalībnieku mūzikas draugus arī šogad dziedāt no sirds, dziedāt par prieku sev un skatītājiem, jo "Nāc sadziedāt" tie ir mūzikas svētki - svētki, kuros valda prieks, jaunatne, vēlme dziedāt un radīt.

Tāpat kā pērn arī šogad konkursā īpaši tiks sveikti un godināti Latvijas labākie vokālie pedagogi ar atzinības rakstiem un pateicības balvām! Tāpat arī visi laureāti tiks apbalvoti ar vērtīgām balvām, tiek domāts par to, lai tās būtu ļoti personiskas balvas no Latvijā mīlētiem māksliniekiem - vai tās būs kādas koncerta biļetes ar autogrāfu, vai īpašs CD eksemplārs ar parakstu, vai varbūt kāds kopīgs studijas ieraksts, vai radīta orģināldziesma. Tāpat laureātiem būs vērtīgas balvas no konkursa draugiem un labvēļiem.

Konkursa radošā komanda cenšas ik gadu gādāt par to, lai konkursa žūrija būtu profesionāla un kas svarīgi - neatkarīga žūrijas komisija, tāda, kas nav saistīta ar dalībniekiem un liela daļa no tiem ar dalībniekiem sastapsies un tos dzirdēs pirmo reizi! Konkursa žūrijas komisijas sastāvs tiks atklāts 2018.gada 8.februārī.

Dzīve sastāv no izaicinājumiem, no iespējām un to izmantošanas! Ik katru gadu notiek dažādi konkursi un festivāli, tādēļ šī ir Tava iespēja! Zini noslēpums ir kustībā, virzībā, aktivitātē, tādēļ uzdrošinies un piedalies, ieguvēji būs pilnīgi visi! Lai top!

Lai gatavojoties konkursam talants un darbs iet roku rokā un lai Jūsos ir vēlme vienmēr attīstīties konkursa "Nāc sadziedāt!" mērķis ir dot iespēju radoši augt, dot iespēju iegūt jaunu pieredzi un ieklausīties, ieklausīties sevī.

 

Ar konkursa nolikumu iepazīties šeit.

Pieteikšanās dalībai konkursā atvērta no 5.janvāra un tā norisināsies līdz 5.martam!

Dziesmu fonogrammas nav jāiesūta, tās būs jāņem līdzi uz konkursu CD formātā.

 

Vairāk informācijas pa tālruni +371 29131458