Mārupes orientieristi uzvarējuši Pierīgas novadu sacensībās

09.05.2019.

Pierīgas novadu sporta spēļu orientēšanās sacensībās Lilastē pirmo vietu komandu vērtējumā izcīnījuši Mārupes orientieristi, kuri summā apsteidza Ādažu un Ropažu novadu pārstāvjus.

Sacensības, kurās šogad startēja astoņu novadu komandas, individuāli, kā ierasts, risinājās sešās vecuma grupās dāmām un vīriem (līdz 30, 40, 50, 60, 70 un virs 70 gadiem), bet komandu ieskaitē tika ņemti vērā katras komandas pārstāvju seši labākie rezultāti un iegūtie punkti (par 1. vietu 20 p., par 2. vietu 18 p. utt.).

Mārupiešiem 116 punktus un pirmo vietu kopvērtējumā garantēja četras individuālās uzvaras un divas otrās vietas. Pirmie savās vecuma grupās bija Gunta Lebedoka, Silvija Segliņa, Mārtiņš Skujenieks un Jānis Lagzdkalns, otrie – Anna Andersone un Jevgeņijs Kaupužs.

Ādažu orientieristi, kuri Pierīgas novadu spēlēs uzvarēja pērn, savāca 104 punktus un par diviem punktiem apsteidza trešās vietas ieguvējus ropažniekus. Tālākās vietas ieņēma Sējas, Saulkrastu, Ķekavas (visiem pa 99 punktiem), Babītes (95) un Salaspils (93) novadu komandas.

Avots: Apriņķis.lv