Aicina pieteikties brīvdabas nometnei Zirgzandalēs

29.05.2018.

Mums katram ir kādas jaukas bērnības atmiņas, kuras atceramies, domājot, vai mūsu bērni ko līdzīgu piedzīvo šajā tehnoloģiju laikmetā. Kailām kājām, izspūrušiem matiem, būvējot štābiņus mežā, skrienot cauri peļķēm, rotaļās ar draugiem tā aizrāvušies, ka nav pat laika paēst, kur nu vēl īgņoties par garlaicību. Siltas, prieka pilnas bērnības atmiņas brīvā dabā, svaigā gaisā - tādas ir mūsu nometnes “Dabā Brīvs”.

 

Nometnes laikā būs daudz un dažādi piedzīvojumi mežā, pļavā, pirtī, pie zirgiem.

Pļavas dienā dosimies iepazīt augus, vāksim tējas, darbosimies ar dažādiem dabas materiāliem un mālu, veidojot mazākus un lielākus mākslas darbus.

Meža dienā dosimies uz tuvējo mežu un mācīsimies orientēties, atpazīt debess puses, iepazīsim dažādus kokus, augus un putnus. Kurināsim ugunskuru un vārīsim veselības sīrupu.

Zirgu dienā gatavosim cienastu zirgiem, dosimies uz stalli un izzināsim, ko nozīmē būt par zirgkopi - kā ar zirgu sadraudzēties, kā zirgs jākopj, ko zirgi ēd. Un pēc labi padarīta darba, baudīsim izjādes ar zirgiem.

Pirts dienā profesionālu pirtnieku pavadībā mācīsimies latviskās pirts tradīcijas, siesim pirts slotiņas, gatavosim skrubi, baudīsim pirts procedūru un skaņas meditāciju.

Mākslas dienā ļausim vaļu radošajam garam - zīmēsim, veidosim, darbosimies ar koku, gatavosim sveces un lukturīšus un svinēsim nometnes noslēgumu.

Un katru dienu daudz, daudz rotaļāsimies, sportosim un drīkstēs vienkārši skriet…!

 

Vieta: Mārupes novadā, Vētras ciemā, mājas Zandeļi, stallis Zirgzandales.

Datumi: 2018. gadā -

04. - 08. jūnijs,  18.- 22. jūnjs, 02. - 06. jūlijs,  16. - 20. jūlijs, 30. jūlijs - 03. augusts, 13. - 17. augusts.

Laiks -  8.30 -17.30.

Vecums: 7-12 gadi.

Cena: 175 Euro (iekļaujot 3 x ēdināšanu)

Organizētājs: biedrība “ HUP”, nometnes vadītāja: Ieva Vilaua

Pieteikšanās: huplatvia@gmail.com, t. 224 996 25, 2911 91 96.

DAB%C4%80%20BR%C4%AAVS.jpg