Sports

Aicinām piedalīties pirmajā Mārupes novada SPORTA FORUMĀ! Esi aktīvs un iesaisties!

09.03.2023.

Šī gada 23.martā plkst. 17.00 Mārupes Kultūras nama zālē aicinām pulcēties ikvienu interesentu, kuram rūp sporta joma un tās attīstība novadā, uz pirmo Mārupes novada SPORTA FORUMU.

Foruma mērķis ir iepazīstināt ar Mārupes novada sporta un aktīvās atpūtas pētījuma rezultātiem, iesaistīt iedzīvotājus, sportistus, trenerus, viedokļu līderus, sporta entuziastus un jomas pārstāvjus diskusijās un stādāt darbagrupās, tādējādi daloties ar idejām, vajadzībām, vīzijām un sniedzot savu ieguldījumu Mārupes novada sporta un aktīvās atpūtas stratēģijas izstrādē.

Lai pieteiktos pasākumam, aicinām līdz 20.martam reģistrēt savu dalību šeit: https://ej.uz/sportaforumsMarupe

Vietu skaits ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties laikus!

Foruma ietvaros ar Latvijas politikas nostādnēm sporta jomā iepazīstinās Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieks un Sporta departamenta vadītājs Edgars Severs. Apjomīgā Mārupes novada sporta un aktīvās atpūtas pētījuma rezultātus prezentēs Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas akadēmiskā doktora augstākās izglītības studiju programmas "Sporta zinātne" direktore Signe Luika. Pasākumu un grupu darbu moderēs Latvijas TV sporta raidījumu redakcijas redaktors un producents Uģis Joksts.

SPORTA FORUMU organizē Mārupes novada pašvaldība.

sporta forums programma