LSVS pašvaldību 58.sporta spēļu rezultāti vieglatlētikā un pludmales volejbolā

31.08.2021.

LSVS (Latvijas sporta veterānu – senioru savienības) pašvaldību 58.sporta spēļu rezultāti

No 28. līdz 29.augustam Cēsīs notika LSVS 58. sporta spēļu sacensības vairākas sporta veidos. Mārupes novads tika pārstāvēts vieglatlētikā un ar vīriešu komandu - pludmales volejbolā.

VIEGLATLĒTIKA
Vieglatlētikas sacensības sacenšas 29 pašvaldību komandas. Mārupes novadu pārstāvēja astoņi sportisti, kuri ar ļoti labiem rezultātiem individuālajās disciplīnās nevarēja nopietni konkurēt komandu vērtējumā. Ar 193 punktiem Mārupes pārstāvji ierindojās 22.vietā. Labākie sasniegumi Ilonai Kojalovičai (vecuma grupa S 55), kura uzvarēja 400 metru skriešanā, lodes grūšanā un šķēpa mešanā. Veiksmīgi startēja Dmitrijs Ivasivs (vecuma grupa V 40), kurš bija ātrākais 100 metru skriešanā un otrais tāllēkšanā. Divas godalgas arī Edijam Kizenbaham (vecuma grupā 50+) – 2.vieta 100 metru skriešanā un 3. – 400 metros. Pirmo vietu skriešanā 1500 metros izcīnīja Māris Ābele (vecuma  grupā 40+), uzrādot labāko rezultātu arī jaunākās vecuma grupas dalībnieku vidū. Divas bronzas godalgas 3000 un 5000 metru soļošanā izcīnīja Valdis Sirsniņš. Otro vietu lodes grūšanā - Andris Rukmanis. Šajās sacensībās komandas dalībnieka statusā Mārupes novada godu aizstāvēja arī Mārupes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ence, kurš izcīnīja bronzas medaļu lodes grūšanā, konkurējot ar Olimpisko čempionu šķēpmešanā Daini Kūlu un Latvijas vieglatlētikas vēsturē visu laiku otro labāko lodes grūdēju Māri Bemeru (agrāk Petraško).

Startējot Latvijas sporta veterānu – senioru savienības pašvaldību 58.sporta spēlēs, Mārupes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ence ieguvis bronzas medaļu lodes grūšanā.

PLUDMALES VOLEJBOLS
Vīriešiem vecuma grupā 50+ sacensības notika 29.augustā Priekuļos. Septiņu komandu konkurencē Mārupes novada sportisti Roberts Silamednis, Lauris Jākobsons un Arvīds Taube izcīnīja bronzas medaļas.

Septembrī plānotas Mārupes novada komandas piedalīšanās atlikušajās LSVS sacensības dažādos sporta veidos.

4.septembrī Piņķos notiks svaru bumbu celšanas sacensības, 25.septembrī -vieglatlētikas krosa sacensības Jēkabpilī un novusā Ķekavā. Novēlam labus panākumus un veiksmi Mārupes senioru komandām!