Pieteikties palīdzēt

Pieteikuma forma “Es varu piedāvāt palīdzību cilvēkiem no Ukrainas Latvijā”;

Anketa “Humānās palīdzības kravu atbalsts Ukrainai”;

Iestāšanās Internacionālā Ukrainas teritoriālas aizsardzības leģionā - rakstot pieteikumu Ukrainas vēstniecībai Latvijā uz e- pastu: rsvpua@gmail.com vai zvanot pa tālruni +371-67-33-29-56 (Konsulārā nodaļa) vai +370 609 38 825 ( Militārais atašejs Latvijā ar rezidenci Lietuvā).


Lai paātrinātu informācijas saņemšanu un apstrādi, lūdzam visām organizācijām, kuras šobrīd Latvijā sniedz humāno palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem, aizpildīt šo anketu. Anketā nodotā informācija tiks izmantota interaktīvās kartes izveidei un būs publiski pieejama: 

Humānās palīdzības saņemšanas iespējas Ukrainas iedzīvotājiem Latvijā


Tapusi vietne www.propozycii.lv/, kurā vienkopus var atrast Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu, kā arī nevalstisko organizāciju piedāvājumus ikdienas dzīves atbalstam Ukrainas cilvēkiem, kuri ieradušies Latvijā, bēgot no kara šausmām. Brīvprātīgo grupas izveidotajā vietnē Ukrainas cilvēki, kas ieradušies Latvijā, var rast ikdienas dzīvei nepieciešamos pakalpojumus bez maksas vai par īpašiem noteikumiem. Šobrīd apkopoto piedāvājumu vidū ir, piemēram, akūtie zobārstniecības pakalpojumi, vetārsta palīdzība, bezmaksas deju, jogas un citas nodarbības, psiholoģiskā atbalsta piedāvājumi un daudzi citi.
 Šajā lapā NETIEK apkopoti mājokļa un darba piedāvājumi, informācija par kuriem jau atrodama citās vietnēs.
Patvēruma meklētāji pajumti atraduši dažādās Latvijas malās, tāpēc aicinām pašvaldības mudināt sava reģiona mazos un vidējos uzņēmumus un NVO ziņot par saviem atbalsta piedāvājumiem ukraiņiem. Aicinām aizpildīt pieteikuma formu https://ej.uz/piedavajumi_ukrainiem.

Informācija sadaļā atjaunota 25.03.2022.