Par situāciju ar policijas aizturēto "Liepājas autobusa parka" šoferi

12.04.2018.

Vakar, 11.aprīlī, medijos izskanēja ziņa, ka Valsts policija Mārupes novada administratīvajā teritorijā aizturējusi skolēnu pārvadājuma pakalpojuma sniedzēja a/s “Liepājas autobusu parks” šoferi, kurš bijis alkohola reibumā. Turklāt šajā dienā nav ticis arī nodrošināts transporta pakalpojums 3.maršrutā, kam saskaņā ar grafiku plkst. 16.00 būtu jāved skolēni no Jaunmārupes pamatskolas.

Situācijas noskaidrošanai Mārupes pašvaldība pieprasījusi sniegt paskaidrojumu sadarbības partnerim A/S “Liepājas autobusu parks” par notikušo, kā arī lūgusi Valsts policiju sniegt oficiālu informāciju.

Līdz ko tiks saņemta oficiāla informācija, pašvaldība izvērtēs lietas apstākļus, kā arī veiktā pakalpojuma sniegšanas kvalitāti atbilstoši līgumam un lems par tālāko rīcību.

Papildus tam, Mārupes domes vadība ir norīkojusi Mārupes Pašvaldības policiju turpmāk pastiprināti kontrolēt skolēnu pārvadājumu pakalpojuma sniedzēja “Liepājas autobusu parks” šoferus, pārbaudot, vai vadītājs nav sēdies pie stūres apreibinošo vielu ietekmē.

 

Kā jau minēts, starp Mārupes novada Domi un autopārvadātāju A/s ‘Liepājas autobusu parks” 17.03.2017. noslēgts līgums Nr. 13-2/398-2017 par transporta pakalpojumu sniegšanu skolēnu pārvadāšanai.