Izglītības, kultūras un sporta pārvalde aicina darbā uzskaitvedi

08.05.2024.

Izglītības, kultūras un sporta pārvalde aicina darbā

 UZSKAITVEDI uz nenoteiktu laiku:

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, zināšanas lietvedībā un dokumentu noformēšanā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmām Word, Excel);
  • prasme analizēt un strādāt ar liela apjoma informāciju un datiem, precizitāte;
  • prasme uzklausīt citus un veidot efektīvu komunikāciju, pozitīva attieksme;
  • prasme noteikt prioritātes, plānot, organizēt un kontrolēt savu darbu īsā un ilgstošā termiņā;
  • prasme strādāt komandā, augsta atbildības izjūta.

Galvenie amata pienākumi:

  • koordinēt sadarbību ar aukļu pakalpojumu sniedzējiem, privātajām pamata un/vai vidējās izglītības iestādēm;
  • sagatavot, noformēt, reģistrēt, uzskaitīt, kontrolēt, nosūtīt adresātam līgumus par pašvaldības līdzfinansējumu bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem par privāto pirmsskolas izglītības iestāžu pakalpojumiem, par privāto pamata un vidējās izglītības iestāžu pakalpojumiem, par pašvaldību savstarpējiem norēķiniem un ēdināšanu;
  • apkopot un regulāri atjaunot informāciju par aukļu pakalpojumu sniedzējiem, privātajām pamata un/vai vidējās izglītības iestādēm, kas sniedz izglītības pakalpojumus Mārupes novada teritorijā deklarētajiem bērniem, izveidojot un aktualizējot Mārupes novada pašvaldībai saistošo aukļu un privāto izglītības iestāžu reģistru;
  • pārbaudīt un kontrolēt starp Mārupes novada pašvaldību un aukļu pakalpojumu sniedzējiem, privātajām pamata un/ vidējās izglītības iestādēm noslēgto līgumu par līdzfinansējuma piešķiršanu nosacījumu izpildi.

Piedāvājam:

  • interesantu, atbildīgu un dinamisku darbu;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • normālu darba laiku – 40 stundas nedēļā;
  • darba algu mēnesī, sākot no 1430 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • pēc pārbaudes laika beigām - veselības apdrošināšanas polisi;
  • pēc pārbaudes laika ir iespējams daļēji attālināts darbs.

Darba vietas adrese: Konrādu iela 5, Mārupe, Mārupes novads.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) ar norādi “uzskaitvedis” sūtīt līdz 2024. gada 21. maijam uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz atlases otro kārtu.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv.