Sveicam Mārupes novada Pašvaldības policiju 5 gadu jubilejā!

05.12.2017.

Šodien, 5.decembrī, Mārupes Kultūras namā norisinājās Mārupes novada Pašvaldības policijas 5 gadu jubilejas oficiālā ceremonija ar zvērestu nodošanu, uzrunām un laba vēlējumiem no kolēģiem.

Pašvaldības policijas darbiniekus svētkos sveica Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs, uzrunas laikā uzsverot policijas darbinieku precīzu un kvalitatīvu darba uzdevumu izpildi ikdienā, profesionālo zināšanu pielietošanu un pašiniciatīvu. 

Paldies par sadarbību teica arī kolēģi no Sociālā dienesta, Bāriņtiesas, Attīstības nodaļas, Izglītības dienesta un Kultūras nama.

2012. gads, Mārupes novada Pašvaldības policijas dibināšanas gads, Mārupes vēsturē iezīmējās ar pārmaiņām sabiedriskās kārtības nodrošināšanā. Tika izveidota jauna struktūra - Pašvaldības policija, kura, sadarbojoties ar Valsts policiju, diennakts režīmā nodrošina sabiedrisko kārtību novada teritorijā. Izveidota profesionāla, izglītota komanda, iegādāts viss nepieciešamais aprīkojums.

Uzsākot savu darbību, kā prioritāte tika noteiktas divas lietas - nekavējoša reaģēšana uz iedzīvotāju zvaniem par sabiedriskās kārtības pārkāpumiem un preventīvais jeb profilaktiskais darbs.

Sveicam Mārupes novada Pašvaldības policijas darbiniekus 5 gadu jubilejā un profesionālajos svētkos! 

sveicam_policiju.png