Aicinām uz Lielo talku

Aicinām iedzīvotājus 22.aprīlī piedalīties Lielajā talkā, sakopjot apkārtni savā novadā.

Vēl līdz 20.aprīlim kartē, kas publicēta interneta vietnē www.talkas.lv, organizācijas un brīvprātīgie entuziasti var oficiāli pieteikt savas talkas vietas, norādot par talkas organizēšanu atbildīgo personu, kurai būs iespējams saņemt atkritumu maisus. Ja nav vēlēšanās organizēt pašam savu talkošanas vietu, var pievienoties jau reģistrētajām vietām.

Vides_baneris_talka_2017_297x197cm_newIkviens būs gaidīts pašvaldības organizētajā talkošanas vietā – Jaunmārupē, Ozolu ielas un Loka ceļa krustojumā, lai kopīgiem spēkiem iztīrītu mežmalu. Talku sāksim ar dziesmu kora “Universum” vadībā un kopīgu rīta rosmi, pēc talkas baudīsim kopīgas pusdienas. Talciniekiem nepieciešami atbilstoši apavi, darba cimdi un atbilstošs apģērbs, savs grābeklis un teicama oma!

Aicinām Tīraines iedzīvotājus, kas regulāri izmanto taku uz/no dzelzceļa staciju, piedalīties dzelzceļa malas sakopšanas talkā! Talcinieku pulcēšanās 22.aprīlī plkst. 10.15 pie garāžām. Nepieciešams piemērots apģērbs un darba cimdi. Maisi atkritumiem būs uz vietas. Noderēs arī kāda ķerra, pielasīto maisu nogādāšanai pie ceļa.

Tiekamies talkā!