Izglītība

Aicina darbā pedagoga palīgu Skultes sākumskolā

06.11.2023.

Mārupes novada  Skultes sākumskolas sākumskolas klasē uz nenoteiktu laiku aicina darbā

PEDAGOGA PALĪGU (pilna slodze)

Prasības pretendentiem:

  • pirmā līmeņa augstākā pedagoģiskā izglītība vai pedagoģijas students;
  • latviešu valodas prasmes augstākajā līmenī.

Galvenie darba pienākumi:

  • sadarbībā ar skolotāju sniegt atbalstu bērniem ar mācīšanās/uzvedības traucējumiem;
  • sadarboties ar izglītības iestādes atbalsta personālu;
  • palīdzēt sākumskolas skolotājam organizēt bērnu darbību;
  • pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu – 1020 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • normālo nedēļas darba laiku – 30 stundas;
  • sociālās garantijas, pēc pārbaudes laika - veselības apdrošināšanu;
  • darba vietu - Skultes ielā 25, Skultē, Mārupes novadā.

CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: skultes.sakumskola@marupe.lv, tālr. nr. 67915276.
Satiksme no Rīgas - 43. autobuss līdz pieturai Skulte.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv