Izglītība

Skultes sākumskola aicina darbā speciālo pedagogu

19.09.2023.

Mārupes novada Skultes sākumskolas uz nenoteiktu laiku aicina darbā

SPECIĀLO PEDAGOGU (pilna slodze)

Prasības pretendentam:

  • augstākā pedagoģiskā izglītība un speciālā pedagoga kvalifikācija;
  • labas sadarbības prasmes darbā ar bērniem, vecākiem un kolēģiem;
  • augsta atbildības sajūta;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī.

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot, organizēt un vadīt pedagoģisko darbu atbilstoši izglītības programmas mērķiem un uzdevumiem;
  • veidot uz attīstību vērstu pozitīvu sadarbības vidi;
  • pilnveidot savu profesionālo kompetenci u.c. pienākumi atbilstoši speciālā pedagoga amata aprakstam.

Piedāvājam:

  • atalgojumu – 1200 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • normālo nedēļas darba laiku – 40 stundas;
  • sociālās garantijas, pašvaldības noteiktā piemaksa, veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika;
  • darba vietu - Skultes ielā 25, Skulte, Mārupes novadā.

CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: skultes.sakumskola@marupe.lv, tālr. nr. 67915276.
Satiksme no Rīgas  43. autobuss līdz pieturai Skulte.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv