Noslēgusies MINI-MOTOKROSA 2017 piektā sezona

25. novembrī Rīgā bērnu un jauniešu centrā "IK AUSEKLIS" norisinājās Mārupes Kausa Izcīņas Mini-motokrosā 2017 kopvērtējuma apbalvošana.

Sportisti ar atbalstītājiem - vecākiem, brāļiem un māsām, kā arī vecvecākiem, treneri un komandu vadītāji, ciemiņi no kaimiņvalstīm Lietuvas un Igaunijas, kopumā vairāk kā 230 dalībnieku, svinīgās drēbēs ģērbušies, bija ieradušies, lai suminātu labākos mazos motosportistus.

Pasākumu atklājot, laba novēlējumus un veiksmi sacensībās izteica Mārupes novada Domes deputāts Normunds Orleāns.

Latvijas galvenais komentētājs Ēriks Fogels, kas vadīja pasākumu kopā ar sacensību organizatoru Aivaru Ābolu, pateicās Modrim Kļaviņam par lielo ieguldījumu trases nodrošināšanā.

apbalvo%C5%A1ana%20motokross%202017_3.jpg

apbalvo%C5%A1ana%20motokross%202017_1.jpg

apbalvo%C5%A1ana%20_motokross%202017_5.jpg

Jā, šī 5. sezona bija pārsteigumu un rekordu birumu pilna dažādās sacensību kategorijās, un noslēdzās ar 162 bērnu dalību visa gada laikā. Tas ir patiešām būtisks pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kad uz starta līnijas stājās 123 sportisti.

apbalvo%C5%A1ana%20motokross%202017.jpg

apbalvo%C5%A1ana%20_motokross%202017_6.jpg

apbalvo%C5%A1ana%20motokross%202017_4.jpg

Prieks par mūsu jaunajiem sportistiem un lai interesantas sacensības turpinās arī 2018. gadā, sadarbībā ar galveno sacensību atbalstītāju Mārupes novada Domi.

Aivars Ābols,
Mārupes AMK "Bieriņi" vadītājs

Foto no pasākuma skatīt https://failiem.lv/u/mcaarrrj#_

 

Laureāti 2017

MĀRUPES KAUSA IZCĪŅĀ MINI-MOTOKROSĀ 2017.

KOPVĒRTĒJUMS PĒC 5. POSMIEM.

 

1. MX50 Rūķīši 1. vieta Artūrs Vinters

2. vieta Kārlis Virpačevs

3. vieta Rainers Grasis

 

2. MX50 Jaunāka grupa 1. vieta Toms Dankers

2. vieta Emantas Cepulis

3. vieta Jēkabs Hudolejs

 

3. MX50 Vecākā grupa 1. vieta Ričards Alens Gaļcins

2. vieta Matas Skodzius

3. vieta Kevin Nogesmaa

 

4. MX65 Jaunākā grupa 1. vieta Markus Kokins

2. vieta Rolands Bogdanovics

3. vieta Jānis Mārtiņš Reišulis

 

5. MX65 Vecākā grupa 1. vieta Tomas Šaicāns

2. vieta Kristers Janbergs

3. vieta Uldis Freibergs

 

6. MX Meitenes 1. vieta Estere Tračūna

2. vieta Patrīcija Bērziņa

3. vieta Evelīna Galeja

 

7. MX85 Jaunākā grupa 1.vieta Kristers Igals

2.vieta Kārlis Alberts Reišulis

3.vieta Alisters Budānovs

 

8. MX85 Vecākā grupa 1. vieta Edvards Bidzāns

2. vieta Toms Virpačevs

3. vieta Pēteris Krastiņš

 

 

9. Kvads 50 Rūķi 1. vieta Roberts Valdmanis

2. vieta Roberts Trautmanis

3. vieta Lukass Embers-Embergs

 

10. Kvads 50 Jaunākā grupa 1. vieta Kristers Murds

2. vieta Artūrs Šneiders

 

11. Kvads 50 Vecākā grupa 1. vieta Kārlis Raudonis

2. vieta Valters Štāls

3. vieta Kārlis Straubergs

 

12. Kvads Meitenes 1. vieta Sabīne Badune

2. vieta Līva Zuze

 

13. Kvads 70 1. vieta Markus Augustovskis

2. vieta Mārtiņš Puhaļskis

3. vieta Markus Andrecs

 

14. Kvads 100 Jaunākā grupa 1. vieta Linards Skrinda

2. vieta Ralfs Zemītis

3. Maris Rake

15. Kvads 100 Vecākā grupa 1. vieta Jokubas Pundzius

2. vieta Kārlis Lizanders

3. vieta Aleks Aleksandrs Zuke

 

 

Pārējie rūķīši :

Rihards Mincinofs

Krevol Marcel Nomme

Rodžers Cīrulis

Franke Ļvovs

Rihards Valdmanis

Kristers Frienbergs

Leonards Stefanovičs

Ritvars Elksnis.