Marupes Sporta centra vieglatlētikas audzēkņi veiksmīgi startē Saldus Sporta skolas atklātajās sacensībās

17.05.2018.

11.maijā ļoti vasarīgos laika apstākļos Saldū norisinājās atklātās vieglatlētikas sacensības U-14 un U-12 grupām. Šajās sacensībās piedalījās arī Mārupes Sporta centra (MSC) vieglatlētikas audzēkņi.

Ar cerīgiem rezultātiem MSC vieglatlētikas audzēkņi ir uzsākuši vasaras sezonu stadionos.

U-12 grupā šajās sacensībās īpaši jāizceļ Roberts Križanovskis, kurš šajās sacensībās uz goda pjedestāla kāpa 2 reizes un abas reizes uz trešā pakāpiena. Roberts izcīnīja 3.vietu gan sprinta distancē 80 m (12,51 s, priekšskrējienā skrēja pat ātrāk 12,41 s), gan izturības skrējienā 800 m (2:54,44, kas ir jauns Roberta personīgais rekords 800 m).

Šajā vecuma grupā līdz pjedestālam nedaudz pietrūka Robertam Pauniņam, kurš skrēja 300 m un izcīnīja 4.vietu, distanci noskrienot 54,42 s. Savukārt U-14 vecuma grupā līdz goda pjedestālam nedaudz pietrūka Luīzei Beņislavskai, kura izcīnīja 4.vietu 300m ar rezultātu 50,84s. Var piebilst tikai to, ka ar šo rezultātu Luīze ir izpildījusi normatīvu, lai piedalītos Latvijas čempionātā U-14 grupai, kas norisināsies 6.jūnijā.