Sports

Mārupes novada jaunie vieglatlēti Sibilla un Rūdolfs Vanadziņi kļūst par Baltijas U-18 čempioniem vieglatlētikā telpās

11.03.2024.

24. februārī Klaipēdā, Lietuvā, Baltijas valstu labākie U-18 vecuma grupas skrējēji sacentās par 2024. gada iekštelpu sezonas Baltijas čempionu tituliem. Divas zelta medaļas izcīnīja Mārupes novada pārstāvji - par uzvarētāju 800 m distancē kļuva Rūdolfs Vanadziņš (1:58,87 - labākais rezultāts U-18 grupā Latvijā šajā gadā), bet 1500 m distancē - Sibilla Vanadziņa (4:44,36).

Abi pārstāv arī sporta skolu "Arkādija" un SK "Metroons". Pirms divām nedēļām notikušajā Latvijas U-18 čempionātā Valmierā Rūdolfs izcīnīja zelta medaļu 800 m distancē, savukārt Latvijas čempionātā abi sportisti - brālis un māsa Vanadziņi - izcīnīja bronzas medaļas 1500 m distancē pieaugušo konkurencē.

Plašāka informācija: athletics.lv