Izglītība

PII "Zīļuks" aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāja palīgu

05.10.2023.

Pirmsskolas izglītības iestāde “Zīļuks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāja palīgu.

Prasības pretendentiem:

  • vidējā izglītība;
  • prasme plānot un organizēt savu darbu, labas sadarbības prasmes darbā ar bērniem un kolēģiem;
  • augsta atbildības sajūta pret savu veicamo darbu un sirds aicinājums strādāt ar bērniem.

Galvenie darba pienākumi:

  • līdzdarboties pirmsskolas izglītības programmas īstenošanā, palīdzot sagatavot izglītojamos sekmīgai pamatskolas apguvei;
  • palīdzēt realizēt pedagoģisko darbu saskaņā ar iestādē realizējamo pirmsskolas izglītības programmu;
  • nodrošināt izglītojamo adaptāciju izglītības iestādē;
  • veikt telpu mitro uzkopšanu.

Piedāvājam:

  • normālo nedēļas darba laiku – 40 stundas jaunākajā izglītības iestādē Mārupē;
  • stabilu darba algu 900 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika), dažādas piemaksas, atbalstu;
  • iespēju kvalitatīvi pilnveidot profesionālās zināšanas;
  • radošu un interesantu darbu uz nenoteiktu laiku;
  • darba vietu Ozolu ielā 2, Jaunmārupē, Mārupes novadā.

        Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) ar norādi “Skolotāja palīgs” sūtīt uz e-pastu: ziluks@marupe.lv , tālrunis uzziņām 22319304

        Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies tikai ar piemērotākajiem kandidātiem.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv.