Mārupes volejbolisti izcīnījuši Pierīgas čempionu titulu

10.10.2017.

7.oktobrī Mārupes Sporta kompleksā aizvadīts Pierīgas novadu 2017.gada sporta spēļu fināls volejbolā vīriešiem. Pēc divu gadu pārtraukuma Pierīgas novadu sporta spēļu čempionu titulu ieguvuši Mārupes novada volejbolisti, kuri uzvarēja abās spēlēs nedēļas nogalē Mārupes sporta kompleksā notikušajā finālturnīrā.

Nespējot nokomplektēt sastāvu Pierīgas četru labāko komandu turnīram, no dalības atteicās Babītes novada vienība. Līdz ar to ieplānotā izslēgšanas turnīra (divi pusfināli un finālspēles) vietā pārējās trīs komandas aizvadīja viena apļa turnīru. Tas izdevās itin intriģējošs, jo nevienā spēlē uzvarētāju noteikšanai ar trim setiem nepietika.

Laukuma saimnieki mārupieši turnīru sāka ar uzvaru četros setos pār pēdējo divu gadu Pierīgas sporta spēļu čempioniem Stopiņu novada volejbolistiem – 3:1 (12:25, 25:14, 25:19, 25:9). Nākamajā spēlē Stopiņu komanda piedzīvoja vēl vienu zaudējumu pret Ķekavas novada komandu 2:3 (18:25, 25:23, 25:19, 19:25, 13:15) un palika trešajā vietā.

Līdz ar to čempionu titula ieguvēji kļuva zināmi Mārupes un Ķekavas komandu savstarpējā spēlē. Mājinieki, uzvarējuši pirmajā un zaudējuši otrajā setā, abu nākamo setu galotnē bija mazliet veiksmīgāki un svinēja uzvaru 3:1 (25:16, 21:25, 25:23, 25:23).

Turnīra kopvērtējumā ceturto vietu ieguva Babītes novads, bet dalītu piekto vietu – priekšsacīkšu turnīru neveiksminieki Salaspils un Mālpils novadu volejbolisti.

Svētdien, 15. oktobrī, no plkst. 10.00 Tīraines sporta kompleksā notiks Pierīgas novadu sporta spēļu volejbola turnīrs dāmām, kuram pieteikušās četras komandas no Mārupes, Krimuldas, Babītes un Ropažu novadiem. Bet dienu iepriekš Saulkrastos norisināsies Pierīgas novadu sacensības šautriņu mešanā.

Avots: Apriņķis.lv