Aizvadīts 2.posms mini-motokrosa Mārupes Kausa izcīņā motokrosā

06.07.2023.

5.jūlijā tika aizvadīts šī gada Mārupes mini-motokrosa 2.posms. Ar katru posmu dalībnieku skaits pieaug, tā otrajā posmā startēja 106 dalībnieki. Komandu kopvērtējumā šoreiz Mārupes AMK "BIERIŅI" komanda ierindojās otrajā vieta, trešajā vietā MK "ĶEKAVA", bet uzvarēja CAMK "Latgale" komandas sportisti.

Gatavojoties Pasaules Junioru Čempionātam, pasākumā piedalījās arī Latvijas izlases sportists jaunmārupietis Toms Dankerts, kurš savā MX85 klasē vecākajā grupā guva pārliecinošu uzvaru, bet trešajā vieta ierindojās Rinalds Reč arī Mārupes AMK "BIERIŅI" pārstāvis.

MX50 klasē kā jau šogad visās sacensībās savā starpā cīnījās divi mārupieši Leo Veinbergs un Markus Rode, kur pēc sīvas cīņas uzvarētājs kļuva Markus Rode, atstājot aiz sevis Leo, bet šajā pašā klasē jaunākajā grupā uzvarēja Noels Ballods Nagrādovs, bet trešajā vietā otrs Mārupes AMK "BIERIŅI" sportists Bruno Geitus. Septiņas daiļā dzinuma pārstāves veiksmīgi nobrauca visas sacensības un trešajā vietā ierindojās Mārupes AMK “Bieriņi” kluba pārstāve Kitija Duce, bet vēl viena meitene Evelīne Meikšāne  no Mārupes kluba MX65 klases vecākajā grupā ierindojās otrajā vietā. Pašu mazāko grupā Rūķīšos par uzvarētāju kļuva Jūrmalas moto kluba "Delveri" sportists Ričards Mihailovs. Tā, labā omā, aizvadīts jau otrais mini-motokrosa posms Mārupes Kausa izcīņā motokrosā. Tiekamies 2.augustā trešajā posmā.