Mārupes Sporta centra audzēknis bronzas medaļnieks starptautiskās sacensībās

01.06.2022.

28-30. maijā Austrijas pilsētā Insbrukā tika aizvadīts Pasaules taekvondo reitinga G2 starptautiskais turnīrs. Mārupes Sporta centra audzēknis Ruslans Lepins-Žagars izcīnīja bronzas medaļu kadetu grupā (12-14g.) svarā -45 kg. Sākumā Ruslanam bija jāstājas pretī 3 citu valstu sportistiem, kurus mūsu sportists veiksmīgi uzvarēja un izcīnīja iespēju startēt pusfinālā, kur ļoti līdzīgā cīņā ar 18:15 piekāpās Kanādas pārstāvim. Ruslans Lepins-Žagars pie šī sasnieguma neapstājas un jau Jūlijā dosies uz Bulgāriju, uz Pasaules Čempionātu taekvondo kadetiem.

Otrajā sacensību dienā cīnījās pieaugušie. Dāvidam Bērziņam izdevās uzvarēt pirmajā cīņā Šveices sportistu ar 8:3, bet nākamajā cīņā ar pavisam nelielu punktu starpību 19:23 nācās piekāpties Saūda Arābijas sportistam. Dāvids finišēja 17.vietā 34 sportistu konkurencē, kas ir atzīstams rezultāts.