Sports

4. advente aizvadīta ar Roņu burziņu “JIP Mārupīte” peldvietā

21.12.2021.

4. advente aizvadīta ar Roņu burziņu “JIP Mārupīte” peldvietā

“Mārupes aukstumpeldētāji” sadarbībā ar Mārupes Sporta centru aicināja visus interesentus uz kopīgu peldi un Ziemassvētku ieskandināšanu 19. decembrī - 4. adventē “JIP Mārupīte” teritorijā. Neskatoties uz to, ka pasākuma laikā lija, sniga, pūta brāzmains vējš un debesis ik pa laikam pārklāja draudīgi nokrišņu mākoņi, apmeklētāju bija daudz un visi kā viens bija priecīgi, pozitīvi un šādā noskaņojumā arī devās ledus peldē.

Pasākuma apmeklētājus priecēja Ziemassvētku rūķis, kurš ne tikai dalīja dāvaniņas dzejoļu skaitītājiem, bet arī devās ledus peldē pats. Pantiņi skanēja gan krastā, gan āliņģī. Pēc peldes bija iespēja sildīties pie ugunskura, dzert siltu tēju un cept zefīriņus. Lielu prieku mārupiešiem sagādāja draugi no “Lucavsalas leduslāčiem”, kuri pasākumu pagodināja īpaši kuplā skaitā. Kopumā ap 50 drosminiekiem, par spīti aukstajam un mitrajam laikam, devās rūdieties ledainā ūdenī. Paldies Mārupes Sporta centram par atbalstu un sadarbību, paldies visiem aktīvajiem mārupiešiem, kuri brīvprātīgā kārtā uzņēmās organizēt šo pasākumu, lai kopīgi radītu svētku sajūtu

Aukstums norūda un vieno!

Ja kāds vēlas pievienoties, tad katru svētdienu plkst. 11.00 “Mārupes aukstumpeldētāji” tiekas JIP Mārupīte peldvietā, kur uztur āliņģi, kas bargos sala apstākļos ir diezgan liels izaicinājums un regulārs darbs. Tāpēc visi interesenti laipni gaidīti - gan iepazīties ar  auktumpeldēšanas entuziastiem, gan uzsākt aukstumpeldes kopā!

Peldes

peldes