Sabiedrība

Mārupes novada būvvalde aicina darbā juristu

13.02.2024.

Mārupes novada būvvalde aicina darbā uz nenoteiktu laiku

JURISTU

Prasības pretendentiem:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnēs;
  • vēlama profesionālās darbības pieredze valsts vai pašvaldību institūcijā ne mazāk kā 3 gadi;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē;
  • labas prasmes ar MS Office programmatūru;
  • labas komunikācijas prasmes, analītiskā domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • prasme strādāt komandā, organizatora spējas, disciplinētība, precizitāte un augsta atbildības sajūta, laba saskarsmes kultūra;
  • Administratīvā procesa likuma, Administratīvās atbildības likuma un būvniecības jomu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana, pieredze to piemērošanā.

Galvenie darba pienākumi:

  • nodrošināt būvniecības procesa tiesiskumu Mārupes novada administratīvajā teritorijā savas kompetences ietvaros;
  • konsultēt pašvaldības amatpersonas un darbiniekus juridiskajos jautājumos;
  • saskaņā ar pilnvarojumu pārstāvēt pašvaldību valsts un pašvaldību institūcijās un tiesā;
  • savas kompetences ietvaros gatavot Mārupes novada pašvaldības domes lēmumprojektus;
  • nodrošināt būvniecības ieceru publiskās apspriešanas tiesiskumu, sagatavot dokumentāciju un piedalīties būvniecības ieceru publiskajās apspriešanās;
  • izskatīt administratīvās lietas saistībā ar konstatētās patvaļīgās būvniecības radīto seku novēršanu un sagatavot lēmumu projektus par patvaļīgās būvniecības radīto seku novēršanu, kontrolēt lēmuma izpildi;
  • izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas materiālus un sagatavot lēmumus administratīvo pārkāpumu lietās;
  • konsultēt fiziskas un juridiskas personas būvniecības jautājumos;
  • sagatavot atbilžu, administratīvo aktu un uzziņu projektus uz fizisko un juridisko personu iesniegumiem par būvvaldes kompetencē esošajiem jautājumiem;
  • nodrošināt spēkā stājušos spriedumu piespiedu izpildes procesu;
  • sagatavot priekšlikumus saistošo noteikumu projektiem par būvvaldes kompetencē esošiem jautājumiem, piedalīties darba grupās par minēto saistošo noteikumu projektu izstrādi;
  • izskatīt un piedalīties būvniecības ieceru akceptēšanā atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • sagatavot būvvaldes viedokli Administratīvo aktu strīdu izskatīšanas komisijai attiecībā uz būvvaldes administratīvo aktu apstrīdēšanas iesniegumos minētajiem argumentiem.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • normālu darba laiku – 40 stundas nedēļā ar daļēji attālināta darba iespējām;
  • mēnešalgu no 2000 līdz 2200 eiro pirms nodokļu nomaksas atbilstoši profesionālajai pieredzei, prasmēm un zināšanām;
  • sociālās garantijas – veselības apdrošināšanu, papildatvaļinājumu, atvaļinājuma pabalstu un citus motivējošus elementus.

Darba vietas adrese – Mazcenu aleja 35, Jaunmārupe, Mārupes novads.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) ar norādi “Jurists” sūtīt līdz 2024. gada 29. februārim uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz atlases otro kārtu.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv