Sabiedrība

Aicinām darbā sociālo darbinieku darbam ar pilngadīgām personām

03.04.2024.

Mārupes novada Sociālais dienests uz nenoteiktu laiku aicina darbā

SOCIĀLO DARBINIEKU DARBAM AR PILNGADĪGĀM PERSONĀM

Prasības pretendentiem:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālā darba jomā, vai karitatīvajā sociālajā darbā;
  • pārzināt programmas SOPA lietošanu;
  • teicamas valsts valodas zināšanas. Citu svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • prasme plānot un organizēt savu darbu;
  • labas komunikācijas spējas, vēlme palīdzēt.

Amata pienākumi:

  • informēt un konsultēt klientus par viņu tiesībām uz sociālo palīdzību un pakalpojumiem, un par to realizēšanas iespējām;
  • nodrošināt sociālās un materiālās palīdzības sniegšanu pilngadīgām personām un ģimenēm;
  • identificēt, definēt, analizēt, risināt klientu sociālās problēmas;
  • atbalstīt, uzlabot, veicināt klienta un viņu ģimenes locekļu sociālo funkcionēšanu;
  • izstrādāt sociālās rehabilitācijas/atveseļošanās plānus atbilstoši identificētajām sociālajām problēmām un klientu vajadzībām;
  • sociālā gadījuma vadīšanas procesā veidot starpprofesionāļu komandu, nodrošinot tās vadību un funkcionēšanu, kas balstās uz profesionāļu sadarbību klientu labā.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • darba vietu Mārupes novada Sociālā dienesta Klientu apkalpošanas centrā Jaunmārupē;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • atalgojumu 1650 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • normālo nedēļas darba laiku – 40 stundas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika), atvaļinājuma pabalstu un citus iestādē noteiktos motivācijas elementus atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi “Sociālais darbinieks darbam ar pilngadīgām personām” sūtīt līdz 15. aprīlim uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka personīgi sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu: 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. 2) Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167. tālruņa numurs 67934695, e-pasta adrese marupe@marupe.lv.