PII "Zeltrīti" aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

26.05.2022.

Mārupes novada pirmsskolas izglītības iestāde “Zeltrīti” uz nenoteiktu laiku aicina darbā
PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU

Galvenie darba pienākumi:

  • īstenot pirmsskolas izglītības programmu, sagatavojot izglītojamos sekmīgai pamatskolas
  • apguvei;
  • plānot un īstenot pedagoģisko darbu atbilstoši iestādē īstenojamajai pirmsskolas izglītības
  • programmai;
  • nodrošināt izglītojamo adaptāciju izglītības iestādē, sadarboties ar iestādes izglītojamo vecākiem;
  • pilnveidot iestādes attīstošo vidi, materiālu un metodisko bāzi, savas profesionālās kompetences u.c.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā pedagoģiskā izglītība un pirmsskolas skolotāja kvalifikācija, var būt pedagoģijas
  • students, vēlama pieredze darbā pirmsskolā;
  • prasme plānot un organizēt savu darbu, labas sadarbības prasmes darbā ar bērniem, vecākiem un kolēģiem;
  • radošums un augsta atbildības sajūta.

Piedāvājam:

  • interesantu, atbildīgu un uz attīstību vērstu darbu mūsdienīgā iestādē un pašvaldībā, kura atbalsta izglītību;
  • stabilu atalgojumu (par pilnu darba slodzi 1 100 eiro pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Satiksme no Rīgas – 25. autobuss, 5435. mikroautobuss

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) ar norādi “Pirmsskolas izglītības skolotājs”
sūtīt uz e-pasta adresi: zeltriti@marupe.lv, tālr. nr. uzziņām 27606200, 26532869, 67606210, 27843904.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar piemērotākajiem
kandidātiem.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv