PII "Lienīte" aicina darbā speciālo pedagogu

30.05.2022.

Pirmsskolas izglītības iestāde “Lienīte” uz nenoteiktu laiku aicina darbā SPECIĀLO PEDAGOGU.

Galvenie darba pienākumi:

  • īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām;
  • sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam;
  • sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem;
  • plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā pedagoģiskā izglītība un speciālā pedagoga, speciālās izglītības skolotāja kvalifikācija vai apgūst speciālā skolotāja kvalifikāciju;
  • pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu;
  • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra.

Piedāvājam:

  • radošu, atbildīgu un aizraujošu darbu;
  • pēc pārbaudes laika - veselības apdrošināšanu;
  • algu pirms nodokļu nomaksas 1 100 eiro mēnesī (30 stundas nedēļā).

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) ar norādi “Speciālais pedagogs” sūtīt uz e-pasta adresi: piilienite@marupe.lv, tālr. nr. uzziņām 26554922.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar piemērotākajiem kandidātiem.