PII "Lienīte" aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotājus

31.05.2022.

Pirmsskolas izglītības iestāde ‘’Lienīte’’
(Pērses ielā 16A)  aicina  darbā  uz  noteiktu laiku:

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS  SKOLOTĀJUS

1.5 līdz 3 gadīgo bērnu grupās

Prasības:

  • augstākā izglītība pedagoģijā un pirmsskolas skolotāja kvalifikācija vai mācās (izziņa);
  • labas komunikācijas spējas un prasme strādāt komandā;
  • radošums, iniciatīva un entuziasms.

Pienākumi:

  • īstenot pirmsskolas izglītības programmu;
  • nodrošināt kvalitatīvu pedagoģisko procesu;
  • kārtot dokumentāciju atbilstoši izglītības iestādes noteiktajām prasībām.

Piedāvājam:

  • darba algu  1 100 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas;
  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gājumu (CV) ar norādi „Pirmsskolas skolotājs” sūtīt uz e-pasta adresi piilienite@marupe.lv , tālrunis uzziņām 26554922.
Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar piemērotākajiem kandidātiem.