Mārupes un Olaines novadā notiks pasākumu cikls ģimenēm – “Par prasmīgām ģimenēm”

21.07.2021.

Biedrības „Pierīgas partnerība” un „Jaunolaines attīstībai” ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu īsteno projektu „Par prasmīgām ģimenēm”. Projekta mērķis ir palīdzēt ģimenēm stabilizēt un atgūt mentālo veselību pandēmijās ietekmē, kvalitatīvi pavadot laiku kopā.

Projekta ietvaros notiks trīs pasākumu cikls (8., 22. augustā un 5. septembrī) ar neformālās izglītības darbnīcām, ģimeņu līdzdarbošanos, kur caur prasmēm, iemaņu un vēstures apgūšanu, tuvējo novadu iepazīšanu, tiks godināta ģimenes kopā būšana un tradīcijas. Ikviens novada iedzīvotājs varēs iesaistīties šajos pasākumos, piedaloties amatnieku, rokdarbu un citās radošajās darbnīcas, kas aktuālas bija 19.gs., 20. gs. un ir  21.gs. Un parādīsim kā šīs prasmes var tikt pielietotas mūsdienās, tādejādi izzinot gan vēsturi, gan iespējas Olaines un Mārupes novadā.

Trīs pasākumu cikls ģimenēm:

  • 8. augustā kultūrizglītības centrā “Vietvalži”, Babītes pagastā, Mārupes novadā - 19. gs. prasmes.
  • 22. augustā Jaunolaines Mežezerā - 20. gs. prasmes.
  • 5. septembrī Sporta un atpūtas parkā “BMX Mārupe”, Mārupē, Mārupes pagastā, Mārupes novadā - 21. gs. prasmes.

Dalība pasākumos ir bez maksas. Piedaloties ar ģimeni visos trijos pasākumos ir iespēja iegūt pateicības dāvanas. Iepriekšējā pieteikšanās obligāta.

Pieteikuma anketa pasākumam 8. augustā “19. gs. prasmes”: https://ej.uz/19gsprasmes

Jautājumu gadījumā, zvanīt Andai, pasākumu režisorei pa tālr. 26604431.

Projekta rezultātā vēlamies  stiprināt ģimenes - veicināt savstarpējo komunikāciju un garīgo veselību ģimenē. Lai iedzīvotāji gūst zināšanas, prasmes un izpratni par iniciatīvu attīstīšanu pašvaldībās, ir motivēti līdzdarboties. Pasākumi notiks ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 

Projekts „Par prasmīgām ģimenēm” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta pieteikums Nr. 2021.LV/ĢDP/136.

pasākums