Aicinām darbā vecāko grāmatvedi Finanšu un grāmatvedības nodaļā

30.05.2022.

Mārupes novada pašvaldības Centrālā administrācijas Finanšu un grāmatvedības nodaļa uz nenoteiktu laiku aicina darbā VECĀKO GRĀMATVEDI.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība finanšu, ekonomikas vai grāmatvedības jomā;
  • vismaz divu gadu profesionālā darba pieredze;
  • labi pārzina ar darba izpildi saistītos normatīvos aktus;
  • priekšroka tiks dota pretendentiem ar pieredzi resursu vadības sistēmā Horizon valsts vai pašvaldības iestādē;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē
  • teicamas iemaņas darbā ar MS Office programmatūru;
  • precizitāte darbu izpildē, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta

Galvenie amata pienākumi:

  • sagatavot, apstrādāt un grāmatot bankas maksājumu uzdevumus resursu vadības sistēmā Horizon;
  • sagatavot maksājuma uzdevumus algu izmaksu sarakstiem;
  • veikt datu apmaiņu ar kredītiestādēm;
  • uzskaitīt un kontrolēt nākamo periodu ieņēmumus un izdevumus;
  • sagatavot un nosūtīt debitoru rēķinus un kontrolēt to izpildi;
  • sagatavot pārskatus ar debitoriem un to saistībā, sagatavot debitoru salīdzināšanas aktus;
  • piedalīties bilances posteņu inventarizācijas norises procesā, sagatavot aktus un ziņojumus;
  • piedalīties gada un ceturkšņa pārskatu sagatavošanā.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • darba algu mēnesī 1 382 eiro (pārbaudes laikā 1 245 eiro) pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām;
  • darba vietu: Daugavas ielā 29, Mārupē, Mārupes novadā.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi “Vecākais grāmatvedis” sūtīt līdz 2022. gada 14. jūnijam uz e-pasta adresi: vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies personīgi divu nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv.