Aicinām darbā projekta vadītāju

22.09.2022.

Centrālās administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļa aicina darbā uz nenoteiktu laiku PROJEKTA VADĪTĀJU

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība;
  • vēlama darba pieredze ES fondu piesaistes projektu sagatavošanā un uzraudzībā;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, precizitāte un orientācija uz rezultātu;
  • labas komunikācijas prasmes, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • uz sadarbību orientēta personība;
  • spēja strādāt gan komandā, gan patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē;
  • labas angļu valodas zināšanas;
  • teicamas prasmes darbā ar MS Office programmatūru.

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt projektu pieteikumu sagatavošanu un īstenošanu;
  • izstrādāt projekta laika grafiku, naudas plūsmu un citus saistītos uzdevumus projekta ietvaros;
  • organizēt iesaistīto pušu tikšanās, nodrošināt pārziņā esošo projektu virzību;
  • sagatavot iepirkumu tehniskās specifikācijas, nodrošināt atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu un citu saistīto projekta dokumentu uzraudzību;
  • gatavot korespondenci, iesaistīties investīciju piesaistes projektos, konsultēt iedzīvotājus, piedalīties nodaļas komandas darbā u.tml.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu augošā novadā;
  • nedēļas darba laiku – 40 stundas nedēļā;
  • darba algu pirms nodokļu nomaksas, sākot no 1400 eiro;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • darba vietu Daugavas ielā 29, Mārupē, Mārupes novadā.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi “Projekta vadītājs” sūtīt līdz 7. oktobrim uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv vai pa pastu (Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167).

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies divu nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv