Aicinām darbā labiekārtošanas speciālistu/-i

11.05.2022.

Pašvaldības īpašumu pārvalde aicina darbā
LABIEKĀRTOŠANAS SPECIĀLISTU

Darba pienākumi:

  • plānot, vadīt un uzraudzīt labiekārtošanas strādnieku un sētnieku darbu;
  • sagatavot tehnisko specifikāciju publisko iepirkumu procedūru veikšanai;
  • pārzināt un aprēķināt apstādījumu kopšanai nepieciešamos resursus;
  • nodrošināt pašvaldības pārziņā esošās teritorijas apsaimniekošanu;
  • sagatavot pašvaldības īpašumā esošo teritoriju uzkopšanas darba uzdevumus un kontrolēt to izpildi;
  • veidot tehniskās skices puķu dobēm, kokaugu grupām un citiem apstādījumu elementiem.

Prasības pretendentiem:

  • vidējā izglītība apstādījumu projektēšanas un kopšanas specialitātē (daiļdārznieks, parka dārznieks vai līdzīgā);
  • prasme darbā ar MS Office programmatūru;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • augsta atbildības sajūta;
  • vēlme strādāt un kārtīgi veikt uzticētos darba pienākumus.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • stabilu atalgojumu par pilnu darba slodzi (piecu dienu darba nedēļa);
  • darba algu pirms nodokļu nomaksas 1 287 eiro (pārbaudes laikā - 1 150 eiro);
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām;
  • darba vietu Centra ielā 4, Piņķos, Babītes pagastā.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV)  ar norādi „ Labiekārtošanas speciālists” sūtīt līdz 2022. gada 25. maijam uz e-pasta adresi: vakance@marupe.lv vai zvanīt uz tālr. nr. 67687148.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka personīgi sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.
Datu apstrādes pārzinis Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas ielā 29, Mārupē, Mārupes novadā, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv.