Aicinām darbā jaunatnes lietu speciālistu (nepilnam darba laikam)

22.09.2022.

Izglītības pārvalde aicina darbā
JAUNATNES LIETU SPECIĀLISTU nepilnam nedēļas darba laikam

Prasības pretendentiem:

  • vēlama augstākā izglītība vai studējošs;
  • vēlama pieredze līdzīgā amatā vai dalība jaunatnes organizācijā;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī;
  • labas prasmes darbā ar MC Office lietojumprogrammām;
  • labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • spēja strādāt patstāvīgi, noteikt prioritātes un plānot darbu.

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt tiešo darbu ar jaunatni Mārupes novada Babītes un Salas pagastu administratīvajā teritorijā;
  • organizēt pasākumus, projektus un programmas jaunatnes politikas jomā Mārupes novadā saskaņā ar valsts un pašvaldības izvirzītajām prioritātēm jaunatnes politikas jomā;
  • iesaistīties Mārupes novada jaunatnes politikas vadlīniju plānošanā un jautājumu izstrādē;
  • īstenot darbu ar jaunatni pašvaldībā, sadarboties ar jaunatnes organizācijām un citiem speciālistiem, kas nepieciešams noteiktā darba izpildei;
  • uzklausīt jauniešu idejas, ierosinājumus un priekšlikums, konsultēt un iesaistīt viņus pasākumu plānošanā un organizēšanā, kā arī veikt jauniešu interešu pārstāvniecību pašvaldības un valsts līmenī;
  • iesaistīt Babītes un Salas pagastu jauniešus Mārupes novada jauniešu domē;
  • iesaistīties kopējā Mārupes novada ikgadējo jauniešu pasākumu, projektu un citu procesu plānu sagatavošanā;
  • sniegt priekšlikumus Izglītības pārvaldes vecākajam jaunatnes lietu speciālistam un pārvaldes vadītājai par jaunatnes darba attīstību Babītes un Salas pagastā;
  • veikt aprēķinus un informēt par finanšu līdzekļiem, kas nepieciešami pasākumu, projektu un programmu  īstenošanai jaunatnes politikas jomā;
  • informēt sabiedrību par pasākumiem, projektiem un programmām jaunatnes politikas jomā Babītes un Salas pagastā.

Piedāvājam:

  • interesantu, atbildīgu un dinamisku darbu;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • nepilnu darba laiku – 15 stundas nedēļā;
  • darba algu mēnesī no 303 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • pēc pārbaudes laika beigām - veselības apdrošināšanas polisi;
  • darba vietu Centra ielā 4, Piņķos, Babītes pagastā, Mārupes novadā.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) ar norādi “jaunatnes lietu speciālists” sūtīt līdz 2022. gada 7. oktobrim uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka divu nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz atlases otro kārtu.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.
Datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv.