28. augustā Jaunmārupes stadionā Mārupes futbola svētki "MĀRUPES FUTBOLA RĪTS 2022"

05.08.2022.

Tiekamies Mārupes futbola svētkos "Mārupes futbola rīts 2022"  28. augustā plkst. 11.00 Jaunmārupes stadionā (Īvju iela 5/7, Jaunmārupe)! 

Viens no pasākuma mērķiem ir sapulcināt vienkopus visu daudzskaitlīgo Mārupes futbola saimi, lai uzņemtu kopbildi no drona lidojuma, kas vēlāk tiks izvietota Mārupes publiskajā telpā. 

Pirms fotografēšanās būs iespēja lieliski pavadīt laiku futbola noskaņās: 

  • pasākumu vadīs Jurijs Žigājevs (bijušais Latvijas izlases futbolists, šobrīd -  futbola apskatnieks dažādos raidījumos, pazīstams ar projektu "Pa pāris kausiem");
  • pasākuma laikā darbosies futbola "freestaileri" ar meistarklasēm un paraugdemonstrējumiem; 
  • būs futbola pannas sacensības, kā arī varēs izmēģināt spēkus pret labākajiem Latvijas un "Ghetto games" pannas  meistariem;
  • par svētku muzikālo noformējumu rūpēsies DJ;
  • darbosies vizuālisti no Mārupes frizētavas "House of Hair", kas bez maksas izkrāsos bērniem  krāsainas frizūras un vizualizēs mīļāko komandu krāsās;
  • pasākumā būs piepūšamās futbola atrakcijas un dekorācijas;
  • pasākumā piedalīsies Latvijas futbola talismans  - vilks.

Notiks futbola turnīrs dažādās vecuma grupās "Mārupes Sporta centra" futbola treneru vadībā, pēc sacensībām -  labāko komandu apbalvošana ar dažādām balvām no futbola lieldraugiem, uzvarētāji katrā vecuma grupā saņems kausus un medaļas.
Katrs pasākuma apmeklētājs iegūs savā īpašumā speciālu pasākuma aprocīti. Par uzkodām un dzērieniem rūpēsies "Tēriņu 55 republika". Pasākuma laikā notiks futbola kartīšu tirdziņš un būs iespēja iegādāties "Mārupes futbola" fanu atribūtiku. 

Apbalvošanā piedalīsies futbola slavenības, "Latvijas Futbola federācijas" prezidents un "Mārupes Sporta centra" pārstāvji. 

Pasākums tiks translēts tiešraidē "Mārupes futbols" youtube.com kanālā.

Pasākumā darbosies fotogrāfi, visi foto būs pieejami "Mārupes futbols" facebook.com kontā un citās publiskās foto glabātuvēs. 


Uz tikšanos pasākumā - VISI KOPĀ, KOPĀ ZAĻI - MĀ-RU-PE!

Plakāts