Uzņēmējdarbība

Mobilā aplikācija uzņēmējiem

Mobilā aplikācija

Mārupes novada pašvaldība ir izveidojusi mobilo aplikāciju, kas paredzēta ikdienas lietošanai visdažādākās informācijas apmaiņai Mārupes novada iedzīvotājiem un viesiem. Tas ir arī lielisks rīks, ar kura palīdzību uzņēmējs var reklamēt savu produkciju vai pakalpojumus, piedāvājot tos kādas akcijas ietvaros - par īpašu cenu vai atlaidi. 

Aicinām izmantot šo unikālo iespēju, padarīt savu piedāvājumu pieejamāku, ievietojot to mobilās aplikācijas sadaļā % "Piedāvājumi"!

Aplikācija jau šobrīd ir lejuplādējama Google Play veikalā Android telefoniem, Apple telefoniem - App Store, meklētājā ierakstot "Mārupe".

Plakāts

Pieteikšanās uzņēmējiem savu piedāvājumu publiskošanai mobilajā aplikācijā, aizpildot anketu: https://manapilseta.makit.lv/marupe/companies/signup.

Instrukcija uzņēmēju moduļa lietošanai skatīt šeit: Instrukcija_ uzņēmēju_modulis_aplikācijas_lietošana.pdf.

Aplikācija lietotājiem piedāvā iespēju apskatīt arī tūrisma piedāvājumu novadā sadaļā "Tūrisms", iesniegt priekšlikumus un ziņot par nepieciešamajiem uzlabojumiem novada teritorijā  sadaļā "Ierosinājumi", ziņot par pārkāpumiem novadā sadaļā "Ziņo pašvaldības policijai" u.tml. 

 

Mārupes novada mobilās aplikācijas apmācības uzņēmējiem 22.02.2022

Prezentācija: Mobilās_aplikācijas_apmācības_Uzņēmējiem_22.02.2022.pdf

Video ieraksts:

 

Informācija sadaļā atjaunota 22.03.2022.