Sports

Fotokonkurss SPORTA MIRKĻI UN EMOCIJAS

 

Plakāts

Aicinām piedalīties fotokonkursā "SPORTA MIRKĻI UN EMOCIJAS"! 

Lai piedalītos konkursā, no 14. jūnija līdz 1. septembrim jāaizpilda pieteikuma anketa, tā kopā ar fotogrāfijām (maksimāli piecas fotogrāfijas vienam dalībniekam) jānosūta uz e - pastu turisms@marupe.lv.

Konkursā var piedalīties jebkura persona, neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un fotografēšanas iemaņām. Fotogrāfijām jābūt uzņemtām Mārupes novada teritorijā vai citur laika posmā pēc 2023. gada 1. janvāra.


KONKURSĀ VAR IESNIEGT FOTOGRĀFIJAS VIENĀ VAI VAIRĀKĀS KATEGORIJĀS: 

  1. SACENSĪBAS – fotogrāfijas, kurās attēloti mirkļi un emocijas no sacensībām (nav nozīmes sacensību līmenim, prestižam);
  2. AKTĪVĀ ATPŪTA UN IKDIENA – fotogrāfijas, kurās ir attēloti mirkļi un emocijas no aktīvās atpūtas, treniņu procesa vai jebkuras aktīvās atpūtas vai sporta izpausmes, tai skaitā aktīvu ikdienas paradumu atainošana;
  3. TĀ GADĀS ARĪ SPORTĀ – fotogrāfijas, kurās attēlotas amizantas situācijas, atgadījumi, parādības sportā un aktīvajā atpūtā.

KONKURSA UZVARĒTĀJI UN BALVAS

MĒNEŠA SIMPĀTIJA - SOCIĀLO TĪKLU FAVORĪTI

Katru mēnesi iesūtīto fotogrāfiju galerijas tiks publicētas facebook.com/MarupesnovadsSports kontā, kur ikviens sociālo tīklu lietotājs tās varēs aplūkot, trīs dienu laikā atzīmējot tīkamākās ar "patīk". Visvairāk “patīk” saņēmušo fotogrāfiju autori savā īpašumā iegūs SIA "Lotos Pharma" un Mārupes novada pašvaldības veicināšanas balvas. 

Ikmēneša galeriju publicēšanas datumi: 

  •  27. jūnijā (tiks vērtētas no 14. līdz 26. jūnijam iesūtītās fotogrāfijas);
  • 18. jūlijā (tiks vērtētas no 27. jūnija līdz 17. jūlijam iesūtītās fotogrāfijas);
  • 15. augustā (tiks vērtētas no 18. jūlija līdz 14. augustam iesūtītās fotogrāfijas). 

KONKURSA UZVARĒTĀJI

Visas konkursa laikā iesūtītās fotogrāfijas vērtēs konkursa žūrija, atlasot labākās. Fotogrāfiju galerijas publiskajam balsojumam facebook.com/MarupesnovadsSports kontā tiks izvietotas laika posmā no 11. līdz 17. septembrim. Balsošanas rezultāti tiks fiksēti 22. septembrī plkst. 9.00, saskaitot  saņemto “patīk” skaitu pie katras fotogrāfijas. Katras kategorijas uzvarētājs saņems balviņu no SIA "Lotos Pharma" un SIA "Gandrs" dāvanu karti kāpšanas torņa vienreizējam apmeklējumam ar instruktoru.


Uzvarētājus paziņos Mārupes novada aktīvā tūrisma sezonas noslēguma pasākumā 2023. gada 23. septembrī. Konkursa rezultāti tiks publicēti arī interneta vietnē www.marupe.lv, pašvaldības izdevumā “Mārupes Vēstis” un pašvaldības sociālo tīklu kontos.


Papildu informācija par konkursu: 20383416 (Eva Krastiņa).


Nolikums

Pieteikuma anketa

Plakāts

 

 

Informācija sadaļā atjaunota 22.09.2023.