Sabiedrība

Pirmsskolas izglītības iestāde “Mārzemīte’’ aicina darbā pirmsskolas izglītības medicīnas māsu

01.07.2022.

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot, organizēt un nodrošināt veselības veicinošus pasākumus iestādē, kā arī popularizēt veselīgu dzīves veidu;
  • Higiēnas un sanitāro normu ievērošanas uzraudzība;
  • Epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošana;
  • Ēdināšanas pakalpojuma kvalitātes kontrolēšana (ēdienkartes nav jāsastāda);
  • Pirmās palīdzības sniegšana un citi pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

Prasības pretendentiem:

  • Nepieciešama akreditēta profesionālā izglītība ar aktīvu ierakstu māsu reģistrā;
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, precizitāte, orientācija uz rezultātu, labas komunikācijas prasmes, analītiskā domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku.

Piedāvājam:

  • Interesantu, atbildīgu darbu;
  • Normālo nedēļas darba laiku – 40 stundas;
  • Mēnešalgu 1150,00 EUR;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Darba vieta – Rožu iela 35, Mārupe, Mārupes novads.
Satiksme no Rīgas 5433.mikroautobuss līdz pieturai PII "Mārzemīte”.

Informācija par mums  www.marzemite.lv, www.facebook.com/marzemite

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi marzemite@marupe.lv, kontakttālrunis  26343301.