Sludinājumi

Mārupes novada Mārupes Sporta centrs aicina darbā APKOPĒJUS

09.10.2019.
Darbs
MSC

Mārupes novada Mārupes Sporta centrs uz nenoteiktu laiku aicina darbā:

APKOPĒJUS (2 vakances uz nepilnu nedēļas darba laiku)

Prasības pretendentiem /-ēm:

Pamatizglītība un pamatiemaņas  vienkāršu darbu veikšanai

Valsts valodas zināšanas

Atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte

Galvenie darba pienākumi:

Telpu uzkopšanu saskaņā ar sanitāri tehniskajām prasībām

Piedāvājam:

Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas

Darba vieta – Mārupes sporta komplekss Kantora iela 97, Mārupe, Mārupes novads

1.vakance: nepilnais nedēļas darba laiks 12 stundas ar darba algu pirms nodokļu nomaksas 183,00 EUR (pārbaudes laikā 164,00 EUR)

vai

2.vakance: nepilnais nedēļas darba laiks 28stundas ar darba algu pirms nodokļu nomaksas 425,00 EUR (pārbaudes laikā 382,00 EUR)

Par darba laiku var vienoties un atkarīgs no treniņu/sacensību grafika.

Curriculum Vitae (CV) ar norādi “Apkopējs” sūtīt līdz 2019.gada 25.oktobris uz e-pastu marupe@marupe.lv vai pa pastu Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167. Sīkāka informācija pa tālruni 67149574.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies personīgi 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Mārupes novada dome informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Dalībnieku iesniegtie pieteikumi tiks iznīcināti mēneša laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.