Jaunmārupes pamatskola aicina darbā sociālo pedagogu

24.01.2023.

Jaunmārupes pamatskola aicina darbā SOCIĀLO PEDAGOGU (pilna slodze)

Prasības pretendentam:

  • Izglītības atbilstība Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem;
  • Valsts sociālās un izglītības likumdošanas pārzināšana;
  • spēja analizēt un vispārināt problēmas, kā arī plānot un noteikt darbības virziena prioritātes;
  • labas saskarsmes, komunikatīvās un organizatoriskās spējas;
  • sociālajam pedagogam pastāvīgi jāpapildina zināšanas un informācija, jāorientējas sociālā un psiholoģiskā atbalsta procesos un sistēmā. Darba jautājumu risināšanā nepieciešama iniciatīva, aktivitāte, loģika un atbildīga attieksme;
  • Valsts valodas prasme augstākajā līmenī.

Galvenie amata pienākumi:

  • identificēt sociālajam riskam pakļautos bērnus un jauniešus, diagnosticēt bērnu un jauniešu socializācijas grūtības;
  • palīdzēt bērniem, vecākiem un skolotājiem risināt problēmas, kas rada grūtības mācību procesā;
  • uzklausīt, novērot, informēt, konsultēt, sniedzot atbalstu;
  • sekmēt skolēnu, vecāku un skolotāju savstarpējās sadarbības iespējas;
  • ja nepieciešams, apmeklēt ģimenes mājās;
  • pētīt skolas sociālo vidi;
  • izzināt problēmu cēloņus;
  • palīdzēt skolēniem veidot dzīves prasmes;
  • izstrādāt priekšlikumus un organizēt profilaktiskus pasākumus, veicot preventīvo darbu, lai novērstu un ierobežotu atkarību un dažādu problēmu izplatību skolā;
  • koordinēt un sadarboties ar citu institūciju speciālistiem;
  • piedalīties stundās un vērot skolēnu uzvedību, kā veidojas viņu savstarpējās attiecības ar skolotāju un klases biedriem;
  • laikus pamanīt un novērst problēmas un konfliktus;
  • piedalīties vecāku sapulcēs.

Piedāvājam:

  • interesantu, atbildīgu un uz attīstību vērstu darbu mūsdienīgā iestādē un pašvaldībā, kura atbalsta izglītību;
  • mēnešalgu– 1350 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • normālo nedēļas darba laiku;
  • sociālās garantijas, pēc pārbaudes laika - veselības apdrošināšanu;
  • darba vietu – Mazcenu alejā 4a, Mārupes novadā.

CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: jaunmarupes.pamatskola@marupe.lv; tālr. nr. 67933594.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka personīgi sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.
Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv