Uzņēmējdarbība

Vakances Mārupes novada uzņēmumos

Aktuālās vakances Mārupes novadā


Logo

King's College Latvia ir viena no astoņām prestižajām britu King’s College skolām pasaulē, kura ar izcilību darbojas izglītības sistēmā Lielbritānijā un ārpus tās jau 45 gadus. Latvijas Britu vidusskolā mācības var apgūt visa vecuma bērni, sākot no pirmskolas (no 3 gadiem) līdz vidusskolai (18 gadiem). Audzēkņiem ik dienas tiek nodrošinātas augstas kvalitātes maltītes.

King's College Latvia aicina pievienoties kolektīvam virtuves darbinieku/ - ci uz pilnu slodzi.


printful logo

Printful ir apdrukas un šūšanas ārpakalpojumu uzņēmums, kas automātiski saņem, izgatavo un piegādā pasūtījumus internetveikalu vārdā. Veikalu īpašnieki sadarbībā ar Printful var piedāvāt vairāk nekā 250 dažādu produktu pircējiem visā pasaulē. Printful centrālajā birojā Rīgā un ražotnēs Mārupē strādā vairāk nekā 550 profesionāļi. Visā pasaulē Printful komandā strādā vairāk nekā 1600 cilvēku.

Printfulaicina pievienoties savam kolektīvam šādus darbiniekus:

Stilists (prakse)

Aksesuāru kategorijas produktu koordinators(-e) / merčendaizers(-e)


Mārupes siltumnīvas logo

SIA" Mārupes Siltumnīcas" ir lielākais zemstikla dārzeņu audzētājs Latvijā. Mēs šobrīd dārzeņus audzējam 9,6 ha lielā platībā, no kuriem 6 ha aizņem gurķi un 3,6 ha tomāti. Uzņēmums šobrīd veiksmīgi audzē divas dārzeņu kultūras – gurķus un tomātus.

SIA" Mārupes Siltumnīcas" aicina savai čaklajai komandai pievienoties:

Strādnieku siltumnīcās (realizācijas daļa)

Strādniekus/ces siltumnīcās


rimi logo

Rimi Latvia ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem valstī. Šobrīd pircējiem visā Latvijā ir atvērti vairāk nekā 120 Rimi veikali. Rimi Latvia strādā vairāk nekā 6 000 darbinieku.

Rimi veikali aicina pievienoties savam draudzīgajam kolektīvam šādus darbiniekus:

Pārdošanas vadītājs/-a 

Zāles darbinieks/-ce

Pārdevējs/-a (Vitrīnas zonā) 

Pārdevējs- kasieris/-e 


Polipaks logo

Polipaks Group ir viens no Baltijas līderiem iepakojumu materiālu ražošanā un vairumtirdzniecībā. Uzņēmumu grupā ietilpst ražošanas un vairumtirdzniecības kompānijas, kas apkalpo klientus Baltijas valstīs, Eiropā, Skandināvijā un Krievijā.

Par uzņēmuma darbiniekiem kļūst cilvēki ar dažādu pieredzi, bet visus vieno mērķtiecība, vēlme sasniegt vairāk gan profesijā, gan personiskajā dzīvē, gatavība pastāvīgi mācīties un apgūt jaunas prasmes, celt savu kvalifikāciju, produktīvi strādāt. 

Multipack 

E-komercijas projektu vadītājs/a  

Noliktavas darbinieki/ -ces

Polipaks

Finance manager

Informācija sadaļā atjaunota 20.08.2021.