Tūrisms

Lielā un mazā pirts "Bejas"

 Lielā un mazā pirts "Bejas"
Viestura iela 11, Jaunmārupe, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107
+371 29279314

Atpūtas komplekss “Bejas” atrodas Božu ūdenskrātuves krasā uz Babītes un Mārupes novadu robežas. Tajā ietilpst ne tikai aktīvās atpūtas zona ar pludmali, kempinga mājiņas un piknika vietas, bet arī lielās un mazās pirts ēkas.

Lielā un mazā pirts "Bejas"

Meža ielokā, koku paspārnē ir paslēpusies “Beju” mazā pirts, kas tā vien atgādina ainiņu no animācijas filmas ar Viļa Plūdoņa dzeju “Zaķīšu pirtiņa”. No ārpuses nelielā, divstāvīgā ēkā var uzņemt līdz 20 viesiem un nodrošina līdz 10 guļvietām. Tajā ir neliela banketu zāle ar akmens kamīnu, pirts telpa, duša un aukstais baseins.

Blakus atrodas volejbola laukums un asfalta segums dažādām spēlēm. Ir uzstādīts arī basketbola grozs. Pirts aizmugurējā daļā ir grila vieta un terase ar galdiņu.

Par lielākiem pasākumiem rūpējas “Beju” lielā pirts, kura arī iekārtota kompleksam tik ļoti raksturīgajā, tradicionālajā, dabiskajā un senatnīgajā veidā- viss darināts no koka, ar īstām ragu dekorācijām un meža dzīvnieku ādām pie sienām. Pirts silto auru papildina akmens kamīns banketu zālē un fakts, ka esat meža ielokā. Vietas pietiks 40 viesiem, vasaras sezonā līdz pat 60 viesiem. Aiz pirts atrodas neliels dīķis, kurā droši var atveldzēties pēc pirts apmeklējuma. Pirts teritorijā ir 2 volejbola laukumi, strītbola laukums, 3 metrus augstas šūpoles, atsevišķi zem nojumes iekārtota grila vieta un galdiņi ārā.

Lielā un mazā pirts "Bejas"

Lielā un mazā pirts "Bejas"