Tūrisms

Izstrādājumi bērniem

Olga Arnese-Vessere izgatavo bērnu attīstošās filca rotaļlietas – šūtas grāmatiņas bērniem, kurās iestrādāti detaļas, dodot iespēju bērnam darboties un mācīties!
"Little Chef" piedāvā skaistas un droši iekārtotas mazulīšu gultiņas, bērnu gultasveļas tekstilu, raudzību komplektus un ortopēdiskus zīdaiņu spilventiņus. Ražošanā tiek izmantoti droši un sertificēti materiāli. Katrs komplekts ir 100% rūpīgs roku darbs.
Tamborēju dažādas mantiņas un dāvanas, piemēram, miega peles, zaķus, sunīšus un citus zvērus, arī pēc bildes. Katra mantiņa ir roku darbs, veidota no īpaši mīkstas dzijas. Raudzībām, kristībām, dzimšanas dienā, lieliska, īpaša dāvana. Nav masveida produkts, tāpēc otru tādu eksemplāru būs grūti atrast.
Par latviešu seno rotaļlietu vai paiju popularizēšanu, saglabāšanu un aktualizēšanu rūpējas Tautas daiļamata meistars Aldonis Baldiņš, arī Latvijas Amatniecības kameras Rotaļlietu izgatavotāju biedrības Goda meistars un balvas “Laiks Ziedonim 2015” nominants. Meistara tēls ir tik kolorīts, ka Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas...
WUF kids stāsts sākās 2016.gada sākumā. Zīmola radītājas Madaras meitiņa bija 9 mēnešus veca un viņa nolēma, ka tai jāizgatavo skaista matu lenta. Kopā ar savu mammu un topošo kolēģi viņa sāka meklēt interesantas apdrukas audumus. Meklējot audumus, ienāca prātā ideja, ka varētu pamēģināt uzšūt arī harēmbikses un šortiņus...
Kabiles iela 37, Mārupe
Informācija sadaļā atjaunota 22.02.2022.