Tūrisms

Dabas saldumu maģija

Plakāts
28630985

Pašiem nemanot, tuvojas gada maģiskākais un pārsteigumiem bagātākais laiks – Ziemassvētki. Tas ir apdāvināšanās laiks, kad otram sniedzam savu mīlestību un atzinību, pasakoties par aizgājušā gada laikā sasniegto. Ikvienam cilvēkam ir nepieciešams novērtējums, lai justu piederību kādai konkrētai organizācijai.

Dabas saldumu maģija ir aktīvi mājražotāji, kuri par savām mājām sauc Mārupi.

Ikvienam no mūsu produktiem pievienota mīlestība un gadu gadiem krāta pieredze, kas rezultējas īstā garšu baudījumā. Piedāvājam dažāda veida dāvanu komplektus, ko Ziemassvētku laikā pasniegt saviem čaklajiem darbiniekiem, lojālākajiem klientiem vai vienkārši cilvēkiem, kas to no sirds ir pelnījuši. Komplektus iespējams izveidot pēc jūsu ieskatiem, mazajā iekļaujot trīs atšķirīgus gardumus, lielajā- sešus. 

Iespējams produktus iegādāties arī atsevišķi (min. skaits vienā pasūtījumā (arī dažādi produkti) - 10): 

Protams, individuāli iespējams vienoties par izmaiņām piedāvātajos komplektos, ja tādas ir nepieciešamas.

Mūsu produkti ir ar mīlestību pašu mājās gatavoti, izmantojot 100% dabīgus produktus. Cena ir draudzīga, ņemot vērā augsto kvalitāti, ko citi sfēras ražotāji piedāvāt nespēj. Produktiem iespējama personalizēšana atbilstoši uzņēmuma vajadzībām, piemēram, mainot ievārījuma nosaukumus, tos saistot ar uzņēmuma nosaukumu vai raksturīgāko izteicienu.

Sasildīsim savu tuvinieku sirdis ar gardiem pārsteigumiem!

Visus gardumus iepakojam kastītēs. Arī katram uzņēmumam savu logo liekam uz iepakojuma, ja nepieciešams.

Fb lapa - @dabassaldumumagija

e-pasts: kupccailze@gmail.com vai dabassaldumumagija@gmail.com

Plakāts

Plakāts

Plakāts

Plakāts

Plakāts

Plakāts